takze tabatierka narobi bordel aby sa zviditelnila a teraz mudruje co je fer a co nie??? zapne si mobil aby si to divadielko nahrala a aby to potom akoze nahodne zdielala na nete lebo sa jej nieco nepacilo .. to uz je cela tato vlada uplne mimo .. drzost arogancia. ak sa jej to nepacilo mala ist prec .. mohla ist za ministerkou a spolu mohli malovat krajsie zajtrajsky


