slovensko je madarsko .. mozu si sem doniest co chcu
slovensko je madarsko .. mozu si sem doniest co chcu
podla nasich dezole ked mozu usa mozu rusi a mozu aj cinania :)))) len je tam maly problem usa nezabera staty a nekradne uzemia. ako rus a cinan :)))) gratulujem .. uz treba pockat len na madare kedy pride po svoje uzemie
ani jeden krajina ide presna ako ma transakcna dan 23% dan .. zruseny bonus. lacna ropa lacny plyn .. ideme ako dobre namazany stroj. dialnica na vychod je uz 2 krat opravovana
vies aky je rozdiel prepisat a nezverejnit??? nevies ze .. hmm sak ficovca
daj link kde mal zmenu volebneho systemu
vlada neschopnych amaterov. a to mal ficina plnu hubu nie co take ze on ma skusenych politikov :)) ano skuseni su ale zlodeji
ano a ked rus napadne nas aj teba mu pribalime ty pat kan
je zaujimave ze nasi dezolati nenadavaju na usa .. a uz vobec nedavaju lebo izrael :)))))) alebo kolko krajina napadlo usa.. uz su rus a usa kamarati a dezolati su spokojni :))))))))))))
hmm a ty si to dotiahol na ludske dno
ano dezolat ako ty asi neporozumel pisanemu textu .. rus nevie nic poriadne vyrobit . len stare 80 rocny nivy . a zigulaky... ostatne len rozkradnu .. pozri si dokument cech v ziguli
nech sa im dari .. a hlavne nech daju zapadu uz pokoj . nikto ich nepotrebuje
toto bude vlada ktora sa zapise do dejin ... ficina nieco hovoril o odbornosti ... ale v tejto vlade su odbornici len ako rozvratit stat :)))))
kupovanie poslancov v priamom prenose.. dezolati su ticho
kto uz len naivne veri rusovi ..
a ja sa dohodnem s mexikom ze sa dohodbneme na vrateni vsetkych uzemi ktore usa ukradlo :)))) ten trump je uplne mimo .. dohoda bez ukrjainy nieje dohoda to je kradez
tak isto povedal ze kiahne treba liecit olejom z trescej pecene
keby to povie ficina tak tomu by si hned bez vahania veril ze
ano tato pesnicka je uz otrepana nieco nove? nemame???
tato vlada nici vsetko coho sa dotkne.. su tam necele dva roky a mame drahe potraviny drahe phm drahy plyn .. vysoke dane. sikana na instituciach .. bagatelizovanie porusovanie zakonov.. KPT danko a semafor.. ci kalinak ktory si neplni zakonnu povinnost.. .. ale slovaci su spokojni hlavne ti co toto volia
Odporúčame