to znamena ze vela slovakov su bezny klamari a podvodnici ked im imponuje klamar a podvodnik
to znamena ze vela slovakov su bezny klamari a podvodnici ked im imponuje klamar a podvodnik
tato parodia na prezidenta a vladu . je pekne divalo aspon sa maju na com dezole zabavat
ponuka klinceky
ako pozeram sumracna este neordinuje
rozmanitost nazorov tu vzdy bola.. ale rozmanitost nazoru klamstvo nieje rozmanitost to je obycajne klamstvo ako to vzdy bolo a ty si klamar nic ine ako aj tvoj prezident
volic tejto koalicie vie ze je to zle ale nikdy to neprizna...
paradoxom doby je ze k moci sa dostavaju ludia typu hitler stalin mussoliny.. takyto ludia doviedli svoje narody do zahuby... a tych co vybudovali europu kazdy odvrhuje... nakoniec aj tak vsetci dezolati precitnu .. u nas mame jasny dokaz.. od roku 2004 sme v eu ficina z 21 rokov vladol 13 a kde dostal krajinu
tento nas komunista.. za 14 rokov vladnutia dostal krajinu na kolena
ale vojnu z nemcom by prehrali keby amerika rusom nepomaha
a ktora sol je to ked ju chcem kupit?nejaky produkt? odporucanie
rusovi sa neda verit... vieme o tom uz 100 rokov ale stale tomu neverime.. to je nasa najvacsia hlupost..
ale kde je setrenie neviete???? 13 dochodky? elektraren? ministertsvo sportu ... toto je vlada ktora pripravila pre novu vladu tazke casy...
co nam dochadza ved mi vieme odzaciatku co je zac trumop to vy ste kricali ze on je najlepsi... ako putin ci orban ci ficina jedno smetisko
tak uz vieme o co ide trumpovy ň)))) zlodej .. ak by ukrajina podpisala aj vojna moze byt aj vyhra ukrjaina. ale ked nepodpise tak . trump nadrziava rusom hehehe . jaaaaj to je pradsa ako nasi komunisti
take komunsitcke zastrasovanie . to je ako ked ficina vyvesil mena tych co hlasovali za zmluvu s usa a potom kalinak povedal ze ta zmluva je vlastne dobra
slovensko na smetisku dejin . zase sa o nas budeme ucit ze v rozhodujucich chvilach sme zase na zlej strane
ano lebo je diktator jeho chovanie tomu nasvedcuje.. ked vladdol v krajine ako je rusko alebo blielorusko inak by sa nechoval
fico je proste cisty blazon
DRAHO?? si nastuduj kolko do nas nalieva eu penazi
mozes amercanom .. ja som ich nebombardoval.. mozes povedat trumpvi nech odskodni srbsko nech sa paci teraz ste kamarati
Odporúčame