toto je politika tohoto sasa... stale o 13 dochodkoch .. kazdy mesiac nieco nove len aby pripomenul dochodcom ako strasne sa stara... dochodci a tato vlada polozila slovensko na kolena
toto je politika tohoto sasa... stale o 13 dochodkoch .. kazdy mesiac nieco nove len aby pripomenul dochodcom ako strasne sa stara... dochodci a tato vlada polozila slovensko na kolena
ty si bol kde ked sa delilo srbsko? vies aky je tu rozdiel? rusko ani ukrajina sa od seba nedelia.. :)))
pockame si na ten vyrokovany mier :))))) sa tesim na to
ty si pekny priklad fasisstu
tieto taraniny ta este bavia.. rusky uchyl?? mate chudubu a chodite po rope mate v domoch zimu a chodite po plyne. taky stat co sa nevie ani o vlastny narod postarat je na smiech
ano kolaboranti pojdu prej ked sa im zapad nepaci .. snad ich nebudeme drzat nasilu .. mozu pekne zveladovat svoju krajinu
dezolati tak nenavidia eu a nato . ze su ochotny obetovat svoju slobodu . .. samozrejme ale krasne ruske platy cca 600€ nechcu .. dezolati chcu zapadne platy. ako blaha ci uhrik . :)))) to sa im nehnusi.. a tejto vlade sa nehnusi plat 10 000e :) dezole im to dopraju . :))) papajte ovecky
rusky blato treba vyhnar z eu . ak trump dohodne mier bez ukrajiny a eu . tak zrusit vsetky ruske viza a zakaz vztupu nech chodia rusi do usa.. eu ich musi vyhnat
nikto nepanikari .. vsetci chceme mier.. ale nie mier kde jeden prehra.. to nieje mier ale diktatura.. :)))) to ale ty nevies co znamena lebo si chraneni eu a natom . a mozes pisat co sa ti chce
cize ci donuti ukrajinu dohodu akceptovat??? ci ako to u vas dezole funguje??? povedz mi na dohodu asi treba dve strany. nie??alebo sa snad bojuje v usa a v rusku?? ci ako? strasne som zvedavy na tu dohodu ..
neviete ako chce vyjednat trump mier ked tam nepozve eu ani ukrajinu??.))) hmm tak to som zvedavy..
presne tak . nja historiu sa nezabuda... a nesmie sa opakovat.
presne tak . netreba zabudat co v europe rusi narobili ake zlo a ked sa im bude stale ustupovat tak rus bude stale hrozba
nie trump je americky putin .. nie gorbacov .
dufam ze nedame ani cent na obranu . sak nechceme vojnu.. :))))) pelegrina sa prehne a dobre si to uzije
A CO TA TO TRAPI .. u nas sa kradne viac a to ta netrapi .. :)))) zlodej ukazuje na zlodeja.. :))))))
az na slovensko a madarsko ... inak je to mas pravdu
ma pravdu .. americanom pod vedenim trumpa sa neda verit.. europa musi byt jednotna.. a silna
samozrejme vodic moze dakovat vsetkym svatym .. ale ludia ucte deti aj seba na priechod chodte az ked mate istotu .. kaslat na zakon kalsat ze vodic pojde do basy.. ked vam polame nohy . ako vam pomoze ze bude sediet.. vas zivot si musite viac chranit..
hlupacik . klamete kade chodite.. same klamtvo sa za vas hanbi ako klamete
Odporúčame