rusacikovia sa tesia predcasne este nieje ziadne primerie ani mier.. .. ale aj tak fandit vrahovy je take slovenske slaby narod sa vzdy prejavi
rusacikovia sa tesia predcasne este nieje ziadne primerie ani mier.. .. ale aj tak fandit vrahovy je take slovenske slaby narod sa vzdy prejavi
tesis sa ako keby si sa tesil ked hitler utocil .. to je skor na zamyslenie. hlupak
ked pridem zbijem ta ukradnem ti dom potom mozes. ale to ja nerobim .. ale vidim ze tebe to nevadi .. smutny clovek si
rusom by osm zakazal vsetky podujatia ktore usporadava europa. ak chcu takto nicit susedov tak nech su izolovani ... my ich v europe nechceme. tam nech su v azii
neviete?? uz mame tu lacnu rusku ropu a plyn???
a to si kde zobral tuto sracku pre pana jana?
neboj mozno eu dostane rozum a vsetky ruske svine vyhosti
a kto je to ten co zorganizoval prevrat???
lovaci zae na opacnej strane ... hanbim sa za tuto dogrcanu kolaborantsku vladu
daj adresu a presne ti ukazem ako sa sa rokuje o miery po tvojom .. som zvedavy ci budes spokojna
mne bude zaujimat kto je zodpovedny za tolko mrtvych ludi . ci ten co sa branil alebo ten co napadol susednu krajinu tak to som zvedavy velice
rokovanie o ukradnuti krajina nieje rokovanie ty krava
takze nasi dezoplati co neustale poukazovali na usa ake vojny vedie. uz s usa suhlasia :)))) gratulujem .. takyto mier nebude mat nikdy trvacnost.. a rus bude napadat koho sa mu zachce.. jedneho dna.. pochopia aj deziolati ako doslo 1 aj 2 svetovej vojne. pretoze tych krajinach zili ludia ako su nasi dezolati ..
a zabudol si ze stym vsetkym skoncime aj my... :))) a mozes sa konecne tesit so slobody.. :)))))potom pride precitnutie
nasi komunisti sa uz tesia.. :))))) ale ako ich pozname zase budu len klamat .. keby sme mali aspon nejake dobre skusenosti s komunistami ale bohuzial
nejde ficina nahodou zrusit zmluvu co mame s usa??? podlamna ano .. :) to bude nova tema
neviete kedy sa zacne zlacnovat uz si ficina vybavil rusky plyn ktory mu plny vrecka cez krestinskeho .. a ceny stale stupaju...
odporucam dat prave video alebo ak bolo toho video o com pise autor tak nech sa nauci popisat situaciu alebo nech si najskor pozrie video
asi si si nevsimol ze mi chceme z eu vypadnut a eu nas derie z koze takze tak a nezabudni vyska dochodku nezalezi na tom kolko stat prideli ale pre zdravy chod statu musi stat fungovat. a ak dochodca chce zit ako za komunistov tak nech ma taky aj dochodok... uz ma toto nebavi stale dkolo dochodci . placu a placu a potom si volai smer a slovesnko pada na hubu .. krajina musi prosperovat aby sa aj dochodca mal dobre.. nie naopak ze krajina upada na ukor dochodcu
Odporúčame