ano vidime... :) vybavil v rusku plyn.. vybavil sumit .. zastavi dodavky elektriny na ukrajinu .. ano to je starostlivy ocino .. :))))) dakujeme
ano vidime... :) vybavil v rusku plyn.. vybavil sumit .. zastavi dodavky elektriny na ukrajinu .. ano to je starostlivy ocino .. :))))) dakujeme
a ficina nam preco nedal podobne odporucania.... sak sme mali zacat mrznut hned ako sa odstavime od plynu .. co sa to deje?
jaaj tento klamarsky saso
preto sa nemaju vyplacat 13 dochodky je to hlupost. bud zvysujem dochodky. podla inflacie. ale zaroven musim zvysovat platy. aby mlady odvadzali dane a mozem mat zdravy dochodkovy system .. a nie stale uplatky typu 13 dochodok
mas pravdu ... hned.. .))))))))))))))
preco by nemali dostat aj ti co maju vyzsi dochodok? toto delenie musis skoncit .. ak sa niekto cely zivot snazi vzdelaval a makal ma byt trestany stale .. takto to bude pootm dokolecka ti co maju na haku bududu dostavat stale vyzsie dochodky lebo maju male .. a ti co makali ti dostanu len to co si za zivot nadobudli .. kazdy ma moznost sa vzdelavat a pracovat a makat aby si zabezpecil vyzsi dochodok .. ale niekomu staci robit na polovicny uvazok a potom place ze ma nizsky dochodok . tak nech robi aj na dochodku .
a pracujuci bez rodiny a deti co dostanu vyzsie dane zase?
jaaaj slovaci nepokakajte sa . tak sa stala chyba . a co .. ukrajinu napadli rusi a tu placete ze niekto vymenil vlajku ...
FICINA mastermind :)))))))))))))))))))))))))) na koho to zhodi,,, neviete co sa stalo s temou plyn vybavim v rusku?? a co je s temou mierovy samit v bratislave? heheh e. nova tema bude.. takac a jeho blocik z obchodu ktory zamerne navysil o 12€ aby mohol ukazovat ovciam ako zlacneli potraviny gegege
ruske prasce ako si ty maju jedinu vyhodu dnes. po vojne vas nikto nebude prenasledovat a vyhanat do ruska budete moct zit v blahobyte na zapade..
ty si snad genius
tak hlupe cuda ako si ty je na pohladanie
nie ficina nasral do huby jeho volicom
plyn by uz cez ukrajinu nesiel aj keby siel ficina bojovat na frontu .. proste bolo jasne ze ukrajina zmluvu nepredlzi ... ficina. vsetkych klamal .. ako vzdy.. Ukrajina mu ponukala 500 000 000e ako kompenzaciu ale ficina povedal nie... tak nemame ani plyn ani prasule hehhe e.. dobre ten ficina vypiekol s ukrajincami hehehe .. hlupost naroda nepozna medze.. a ficina ich stale posuva dalej
No a teraz mastermind ficina povie ako zabezpecil v rusku plyn ...
dufam ze si dobre zaplateny... alebo len hlupy
potrapili? svajciari vyhrali sprehladom
myslis ze nesiaha simkovicov a tomu fetakovi ani poclenky?:)) tak to mas o nich velku mienku .. mal by si to prehodnotit
a ty by si mal zaplatit ucet...
50 000 von oknom ... :)))) super este ze mame peniaze na taketo veci
Odporúčame