rus je vrrah .. a hotovo .. netreba nic dodat
rus je vrrah .. a hotovo .. netreba nic dodat
az na to ze rusom sa to stava dost casto ale ano . rusofil bude hovorit je to poriadku ... veru nieje .. rus zacal vojnu nici vsetko co pride a ty povies clovek je omylny :)))) dakujeme.. neprosime...
doébre vedel ake lietadlo ta ide.. operator vie lepsie ake lietadla ma v oblasti ako ten v civilnej vezi ..
jasne takye rusi sa branili utoku dronov a civilnz len ma povolenie pristavat. >||||||||||||
ficina klamarska sak siel dojednavat plyn
mas pravdu ale tie krajiny robia realne rozpocty nasa krajina. zvysi dane a mina este viac... cize platime to my... a nakupujeme este viac ako ked nebolo treba konsolidovat
preto vzdy hovorim ze za to v ako stave je stat mozeme podakovat dochodcom a uz sa tesim ako budu v obhchodoch od 1,1 vyplakavat ako je vsetko drahe
potrebujeme nove kamery... potrebujeme hymnu .. ministerstvo .. halu olympisku.. potrebujeme nove stihacky a lietadla... co este potrebujeme??
takze to ze tebe imponuje tento klamar je tvoj problem .. a koli tomu nebudeme vsetci pozerat ako hlupaci .. tak ako to robis ty .. ty si este iny level ktory to dokonca aj obhajuje
takze to znamena ze ficina v rusku nic nebol vybavovat len bol saskovat pre ovce. jaaaaj tento klamarik ..
aspon v jednej veci sa zhodneme... boli sme len fackovaci panak
kto by uz veril klamarskemu prezidentovi ... Ukrajinci nie su nase ovce co naletia
kazdy trosiiiiilinku inteligentny vie o co ide. a bohuzial tych ostatnych je viac
mier bude len vtedy ked rus pojde domov.. nic ine neexistuje
ukrajinu neznicil stalin a neznici ju ani putin .. je az zarazajuce ze toto pise clovek ktory pochadza z narodu ktory madari povazuju za nexistujuci :)))) cudne zmyslanie . jedine ze by si bol madar alebo rus
jaaaj tieto trapnosti o nejakych samitoch a mierovych rokovaniach na slovensku .. vsetci nasi komunisti si mylsia ze na nich sa len caka hehehe .. a ovecky papaju
treba pochopit ze hlas nebol nikdy zamyslany ist proti ficovy to je projekt ako ovladnut stat.. hlas bol len na odvratenie pozornosti a prebratie volicov opozicie . co sa podarilo dokonale
kto napise co fico za celu politicku karieru spravil pre slkovensko?
kam ? covid vojna.. to si si nevsimol ze.. najlepsie hospodarenie zo vsetkyhc krajin eu .. v tom case... fico je tu rok a zadlzil na o dalsie dva miliardy.. :)))) a to ma klud.. hehe jaaj ovce boze skus googlit rozpocty a deficity.. skus porovnat roky v pokoji ficina nas zadlzoval aj v casoch ked sa nam darilo
Odporúčame