neboj sa pozornost na slovensku je nic oproti tomu co sa deje v amerike tak sa neboj .. bud to maju upratane v hlave alebo nie
neboj sa pozornost na slovensku je nic oproti tomu co sa deje v amerike tak sa neboj .. bud to maju upratane v hlave alebo nie
samozrejme sak strbak hra uz svoje 4 ms a vzdy prvy utok .. takze ziadny rekord len tlacenka
kedy si mal lacnejsi plyn???? kedy sme maly lacnejsi plyn ako susedia . a kedy lacnejsie pohonne hmoty? a este nam platitili za tranzit... tak tu nerozpravaj o cenach ... ziadne vyhody nemame ani z tranzitu ani z ruskeho plynu ..
to je presne ako to ze slovensko co je asi tak nejaky vidiek v nemecku chce rozkazovat unii . :)))))
do tej ktora z tejto krajiny pojde prec
a stale je... polovica ta uda rusovi a druha polovica madarovi
ale kvikate
ty si genius ty si to odhalil .. tak zatieskame rusovi . a podporime ho este viac ma dost susedov ktorych moze napadnut.. :)) aspon ze u nas je mier.. ale ked nebude tak bude na vine zapad urcite... alebo soros alebo Caputova. matovic a neviem kto este ... ale som rad ze vsetky tieto staty ti povedali ako ten plyn dovazaju .. :)))))) gratulujem .. sme najvyspelejsia krajina v europe a vieme najlepsie ako sa nechat okradat.
:))) vies kolko slovakov si zarobilio na byty domy a auta na zapade????? a vies kolko v rusku?? :))) gratulujem ti ty narodovec.. ficina ta okrada v priamom prenose ale si hrdy slovak z vychodu :)))))
cely zapad je spolu len slovaci a madari su proti ... :)))))))))))) historia sa opakuje
rusacik chod domov...
ako? nebyt toho ze vsetci nenaletia fiicine sme uplne inde
paci sa mi sas polozia vladu .. ale vsetci osstatni su na vine.-- aj ked matovic bol co bol ale vyhral volby... ako by sa grolingovi pacilo ked vyhra volby 25% a 8% strana mu bude chciet rozkazovat
zase? sak kazdy rok sa zvysuju ..
mas prevdu prepac..
link. si poprosim
a kde je taka dohoda??? co trepes... Cesko je nastupnicky stat... ostala im vlajka.. ostala im hymna. a ako aj oznacenie lietadiel a podobne. co tu trepes... daj len na tu dohodu rad si ju precitam
Tak to ma byt chyba sa stane a Ceska tv sa ospravedlnila ale co som tu vcera cital ako tu urazali cesko tak to nemalo obdobu
na to vyspelom slovensku ako si vsetko dlho trva
ja ich vymenujem .. STRBAK SATAN . slabota.. este strbak sa vie aspon korculovat satan je uplne mimo .. ale totalne... strbak pokazil MS aj minuly rok .. a kazi aj tento . chodaci chalani ako su Nemec Slafkovsky ci teraz Dvorsky a Pekarcik . Jencko dbnes nic ale minule zapasy dobre... jeden mantak pokazi cely turnaj a Fenes ho neccha v prvej lajne..
Odporúčame