neplac ficina je pri moci 14 rokov ale opravit vsetko mal matovic ze
neplac ficina je pri moci 14 rokov ale opravit vsetko mal matovic ze
neviem o ocm tocia samospravy. sak ved hymna je dolezita co tam po mostoch .. a teraz vsetko pojde sak dialnicna znamka za 90€ ,, vsetko bude opravene
vies ako to je komunista povie ze aj ked za komunizmu nema telefon nemal auto nemal farebnu tv.. tak povie ze mal vsetko a nic mu nechybalo . dnes ma ferebnu tv. ma auto ma mobil ma internet ma plne obchody . ma toaletak ale povie ze nic nema. heheheh
ano nasi dochodci minaju .. a hadzu peniaze pri smetaky.. a do igelitiek a potom placu ze ich oklamali
chudoba je vsade len nie u nasich politikov... ficina na hotely za 6000€ noc... takac tricko za 1200€ nove limuziny pre nasich teplosov ako je klamar ficina a klamar estok ... dalsie nove stihacky alebo vyradenie spartanov 7 rocnych .. ci kupenie vylagrovanych blackhowkou .. :))))) takto si predstavujete nastartovanie ekonomiky???? nove ministerstvo sportu ... alebo 20 000 000€ na sportovu halu .. :)))))) gratulujem.. to nam bude dobre
samozrejme... veci oni ficinu miluju .. hlavne teraz ked je na hotely kde noc stoji 6000€
stale nechapem preco nasi komunisti chodia na tieto hnusne zapadne stranky ,. a nesedia na telegrame hehe e
ale sak slovaci nepotrebuju uniu .. takze my to prezijeme bez probolemu... zase bolsevik hadze vinu na ineho .. :)))) to je take komunisticke
:)) toto mas pravdu . uz to tvrdite 30 rokov...
cize si co robil tahal si vysoko napetove kable na stlpy?: ci ?
vzdy ked vlôadol fico bolo horsie lebo ficina nikdy neriadil stat len minal a kupoval si vas hlupakov
neboj sa kuzelnik bude ty.. budes kuzlit aby si vsetko poplatil .. lebo tato vlada setrit nejde... potom budu predcasne volby... a ty bude bliakat na novu vladu nech vsetko da naporiadok :)))))
a potom citas ze dochodcka sa nechal oklamat a okradli ho o 60 000€ alebo dochodkyna . dala neznamej odobe 15 000€ dochodkyna sla vytiahnu z uctu 80000€ a dala ich neznamej osobe.. :))) dochodcy zije . dvojposchodovom dome. a nema peniaze na kurenie... :)))) mas pravdu povacsine su to chudaci .. dojdem do kauflandu a chovaju sa ako blazni. .. ja mam respekt dochodcom ale len vtedy ked maju aj oni respekt k ostatnym ..
bol si niekedy v zahranici? tot je vasa komunisticka vety zapad ide dole vodou heehe :))))) chod sa niekedy pozriet na zapad
takze to s teba robi odbornika,. ze si 45 rokov odrobil a povedz nam aky prinos mala tvoja praca pre spolocnost
nic moc???? to je ako ten vtip ... vies synak ked ja som bol v tvojom veku . gagarin obletel zemeguliu ... a ty co si dokazall ... tak to pasuje na teba
:)))))) nebol si este v usa a urcite ani v rusku
rusacik prestan slopat..
co take by som mal citat?? myslis to ze Stalin mal na svedomy viac mrtvach ako hITLER? stalin vrazdil svoj narod.. tak toto nepotrebujem . dakujem
Odporúčame