noo ty konspiracia... a ktore ulomky pravili take male dierky??? :)))))
noo ty konspiracia... a ktore ulomky pravili take male dierky??? :)))))
rusy dali dalsie lietadlo dole .. skoda za dalsie civilne
kazdy rok sa ocakava... skoda nasemu hokeju chyba system a odvaha
fico nas zdani a potom rozdava zazracne balicky dochodcom a vsetky ovce si myslia aky je sikovny .)))))))))))
to je jednoducha matematika.. ale ty si na to asi nedosiel hehe .. :))))
vdaka eu???? hmm ty musis byt expert.. :)))))
takze ked niekto napadne madarsko .. mame sa tvarit ze sa nic nedeje??? dobre vediet...
otazka pri vybera riaditela SIS ... vynasali ste niekedy informacie zo spisov vladnim cinitelom .... NIE . ste prijaty
preco nie??? tebe nevadi tvoj vodca ako klame stale? politik ma by bezuhonny a nie ty ho mas este aj podporovat. :)))))
jaaaj ficina... cela strana smer je zalozena na podvodoch klamstvach a vykradani statu kedy to uz pochopia ich ovce
:))))))) :)))) jaaaaj .. hupaj sa dalej konik
a ty si myslis tze slovensko je co pre zapad????? je udivujuce ako moc si o sebe namyslas.. skus ist pracovat do zahranicia.. a pochopis. kde je slovensko .. skus zit aspon rok na zapade... a zistis ze ukrajina je slovensko .. hlavne vzdy ked nam vladnu ludia ako je ficina alebo aky bol meciar
treba doplnit ze clenom OBSE je aj rusko . a teda spravy boli vydane aj za pritomnosti ruska... samozrerjme ze ide len o zavadzanie . sam putin uz priznal ze za vsetkymi utokmi na ukrajine su rusi . ako aj za anexiou krymu
mam rad ked komunisti pouzivaju slovo demokracia heheh e.. :))))
ja to na rouzdiel od vas viem .. preto je ficina pre mna menej ako tulavy pes....
jaaaj .. takze ukrajina by mala reagovat na rusko tak ze znici napriklad stredne vacsie mesto v rusku .. a uplne ho zrovna zo zemou .. hm to je reakcia na akciu ..
rus bude len rus..
ty si pekny hlupak . aspon si precitaj clanok
:)) SNP cakam ta dojdi
napis jeden prinos ficiny.. co dal slovensku .
Odporúčame