trolko .. trvat moze .. aj ja na tom trvam .. ale nie nezmyslami .... vsetko 13 ci 14 su hluposti
trolko .. trvat moze .. aj ja na tom trvam .. ale nie nezmyslami .... vsetko 13 ci 14 su hluposti
tieto komunisticke hluposti je nacase zastavit... dajte ludom normalne zarobit a prestante si ich kupovat tymto socialnych grcom
nezda sa ti ze je nepravom obvineny? este si mu na sude nic nedokazal a uz ho chces odsudzovat :))))) zabudli ste trolkovia ako ste kvicali na tych co ukradli miliony aby ich pustili a tu junacika svarneho za kofolu chcete davat do vazby hehe .. ake to je ??? papaj svoju polievocku .. vystudovany
zaco chcu dat chlapcovi vazbu ??? ze vykradol dom??? to su rozpravky pre vystudovanych ako si ty
skor ma zaujima kolko to logo bude stat.. heheh e.. stavim sa ze v rtvs je kopec grafikov ktori by to spravili za zadarmo . teda za svoju mzdu .. ale verim ze to daju nejakemu .. majstrovi a cca za 20000€
od volieb??? ale od tych 2020 fico nepovedal pravdu
KDH je zdesene sak ten ich saso majersky chce zdanit pasiva.. takze svoje usetrene peniazky ktore mate n uz raz zdanene a mate ich v banke sa pripravte ze ich este raz zdani tento krestan
no klasika. ty si v zivote nic nedokazal tak to neznamena ze ti co nieco dokazali sa maju schovavat... Globsec je medzinarodne uznavana konferencia ktora vznikla na slovensku na co by sme mali byt hrdi hlavne tato vlada mieru ... ale namiesto toho ju odmietli financovat tak to bude odteraz ceska vizitka... a slovak zase len nadava a hundre ako vzdy.. vsetci nam ublizuju.. my za nic nemozme heheh e.. ficoviny
slovaci su najhlupejsi a najuplatnejsi narod siroko daleko ..
sak to je to . vobec nechapes
madari hrali hokej 90rokov.. obsekavanie a zrazanie... taky hokej sa uz davno nehra...
ake derby????? s madarmi to nieje ziadne derby... nerobte z toho nieco viac...ak nebudeme madarov porazat v hokeji tak uz sa na to mozeme vykaslat
to su take politicke procesi ... divadlo pre ludi .. za co vazbu nemame plne vaznice????? ci ako to je ... odrazu ideme zatvarat bezvyznamnych zlodejickov.... ci dali sme von kovacika mame volne miesto ? mozeme zavriet zlodejicka? .)))) demokracia .. tu pov olici ... gratulujem vam
takze setrenie... :)))))))))))))) nakup stihaciek . dalsie dva kusy.. stavba nemocnice.. hmm . to je setrenie sak ludia im to setrenie zaplatia
ak to kalinak popre tak to bol danko urazeny ako male decko
Studenica prne chapem mam pocit ze do muzstva sa zacala vkladat politika.. nejaky hraci z khl musia hrat.. lebo nasi dezoplati to neunesu
A PRECO nie... odrazu sa to nemoze... hraci v khl su ok ze sa tak rozhodli a hrac ktory nechdce hrat udrziavacej formacii a odide je zle??? odrazu ste aki uzkoprsi
a co je tu dobre odkedy jenova vlada ako si to pocitil ze ti je lepsie? daj jeden priklad
neviem preco klamate do telky... sak dolinkova slubovala ze vsetko daju naporiadok
je smutne ze Globsec daval slovensko na svetovu mapu a tato vlada ho odpisala..
Odporúčame