:)) ty si smutny clovek .. chod domov do ruska . nikto ta tu nechce
:)) ty si smutny clovek .. chod domov do ruska . nikto ta tu nechce
rusacik .. prac sa odkial si dosiel v europe vas nikto nechce
vidis keby nieje vas ruskych prasiat nemuselo nic ztoho byt.. ruske prasa vzdy zilo len vojnami .. skoda. ten narod by si uz zaslzil trochu mieru
ako si predstavujes mier. lebo vy ruske prasce ste tiez este nepovedali ako ma ten mier vyzerat. len o nom stale rozpvate. chod za putinom a spytaj sa hio do kedy chces vojnu ci nieje na case ist domov.. hmm???? ty prasa ruske
jedno my vysvetli ak tak tuzis po rusku . preco tam nechces ist.. nechapem .. rusofilny uchylaci ako si ty co predaju vlastnu mater aby sa zapacili ficovine... taketo tu netreba
marsko by mali vyhodit z eu .. a potom treba vycisti slovensko . kto chce do ruska nech sa paci mozete putin na vas caka... odchod my si na oplatku pripojime ukrajinu do eu .. dobry obchod
trolko ...ako ide sluzbaM?
paci sa mi kolko slovak sa dokaze zapredat pre par rublov. a pritom v rusku nikdy neboli .. :))))
to ste vy len utocit a ponizovat..fico vam ide prikladom
moze mi niekto povedat ked bola pan Caputova pro americka ako je tento klamar pro slovensky???( na okupaciu nepovedal nic.. ! na prepustenie Kovacika nic. na ceny benzinu ci potravin nic.. )) takze .. akeho mame prezidenta?
pekna saskaren
presne toto ma napadlo :))
ukaz jeden dokaz ze fico bol postreleny
takze ked fico hnal ludi do ulic to bolo ok . ked fico robil zbytocne referenda to bolo ok ked fico nadaval vsetkym to je ok tooo je teda mentalita dakujeme dezoleee
skor si mylsim ze chce uplne ovladnut stat
fico je uz ako putin alebo orban skusa kolko mu ludia dovolia na uplne ovladnutie statu .. a slovaci pozeraju ako teliatka :))))) je uz neskoro volby uz boli
to bolo nadavok na nasu Pani Prezidentku .. a zistili sme ze pento pajac jej neziaha ani po opatky... a ked sme si mysleli ze matovicova vlada v case 2 kriz bola zla tak neviem ako nazvat tuto krizu v case pokoja :)))))
neviete kto je u nas prezidentom
ty myslis naseho pinochia . toho klamarskeho prezidentna hehe . na toho nemusis nikto spinit ten sa pospinil sam
Odporúčame