to je novy narativ??
to je novy narativ??
KALI ovlada CRTL C A CTRL V. kopiruje NADA a na ktoreho predtym nadaval heheh e.. toto je vlada uzastnych
vodarne na opravy nemaju .. na opravy kanalitzacie nemaju tak kam idu peniaze co kazdy mesiac platime za vodne stocne?
gratulujem :)))))))))))))))))))) konecne nasi dezole dosiahli vsetko co chceli . ci este nieco chyba?
socky cakaju ze ak zdrazie elktrina ze im fico hodi nejaky balicek
takyto cisrkusa robi uz len v krajinach kde vladnu komunisti .. na zapade sa technika pekny vystavi spopisom a ludia mozu chodit okolo nej ako v muzeu .. ale nasi pohlavari sa ukajaju ... este na 1 maja treba vymysliet nejaky pochod
sak neboj sa ani to pozerat nebudem .. chudaci vojaci robia tam komediantov pre vladnu komunisticku stranu
stara dobra komunisticka saskaren
jedine referendum ktore malo mat nejaku vahu bolo o tom ci ma stat privatizovat .. a ucast bola 8
% tak sa necudujme ze nas politici okradaju ked nam je to jedno
vies o co ide to by sa dalo nazvat aj volebny podvod.. dam vam totototo ked ma zvolite... a hla.. nedal .. a fico je majster v populizme to vieme. ze ano ... tak ste zase naleteli ... a ak si myslis ze nie su peniaze.. tak ako potom mozu hovorit o tom ze idu stavat nemocnice dialnice a neviem co .. ja ti poviem ako . je mu je to jedno ako stat dopadne . stale sa nabalia a jediny kto bude plakat budu bezni ludia.. on sa bude len tvarit ze to nie on to druhi spravili
ficovina... no co voilci . ideme dalej . co vam tato vlada este dala?? okrem vysokych dani... energii ci pohonnych hmot???nemate dost tak snad este prihodia nieco napriklad ze si zvysia svoje platy.. :)) a 13 dochodky snad este prerataju hehehe
no problem je ze chybaju ludia.. uz aj tak robia za male platy.. teraz nehovorim o funkcionaroch ... ty by si robil pmj za 1100€???? hmm siel by si sa natahovat na ulicu?
nemoze prepustit ludi ktorych nema
madari mozu reagovat .. trojsky kon eu .. nedal by osm im ziadne fondy a zacal by som konanie o ich vyluceni
politologovia ma nezaujimaju .. on je komunista a hotovo .. nazyvaj to ako chces..
jedine kto burcoval vzdy ludi je ficovina a spol
bohuzial v komunistickej krajine sa ine ani cakat neda... vodari su na dnes plavanie na dnes futbal na dnes. uz len ten hokej trochu aj to bude za chviilu na dnes coho sa chytia komunisti to ide dole vodou
ano mam je to organizacia. napriklad iihf... alebo fifa.. vidis to .. ty ani len nevies ako to funguje ale rozkazovat ano hehe .. ked si severna korea spravi azijske majstrovstva a nepozvu tam zapad tak ok .. bude to v poriadku chapes to ??? aspon trosku ??? alebo si uplne ficoid?
ako to myslis.. ved klôudne im mozes zakazat ucat na svojich majtrovstvach co ti v tom brani?
Odporúčame