a co cakali volici tejto vlady snad ze nieco spravi pre tuto krajinu fico .. sak odkedy je v politike este pre slovensko nikdy nic nespravil len nasluboval .. a potom alibistiky 2 mesiace pred volbami schvalili 13te dochodky a teraz vidime ze to je trojsky kon ekonomiky...


