preco klamete ficina jasne povedal ze eu upada a za chvilu sa rozpadne a ze slovensko ide na bielom koni
preco klamete ficina jasne povedal ze eu upada a za chvilu sa rozpadne a ze slovensko ide na bielom koni
cajkovsky pre peniaze aj s vrahom bude hrat
a takto sa predstavuju zbrane nie ako rusky pes ..
a kde sa to ukazuje?
nieje to jedno .. ale hlavne mal tento teplosko sediet za podvod pri volebnej kampani .. nase zakony su nedokonale.. takyto prezident je obraz statu
danko hlupacik . ficina ma vsetkych na haku od naroda po kolalicnych debilov. vyuziva vas na svoje ciele a potom vas stiahne na bielom koni do pekla hlupaci .. zahlasovali ste mu aby nesiel nikdy sediet aby jeho kamarati nesli sediet . a teraz vas utopi v lyzicke vody heheh .. tupci
som zvedavy ako sa auditory pustia do haciend ?:!))))))simeckova nech vrati . tak to ma byt.. ale som zvedavy na smeracker stetky
simovicova . je potrebna ako ty. film ma nezaujima to je komercna vec.. a ano komunizmus bol zly ak to nechapes tvoja vec. ja som posal o dokumente.. a co milanova ? neviem to uz bolo ako hovorite.. co robi simovicova. pre kulturu za dva roky . ??? skus.. a ano viem ze som tam spravil chybu ale ona je chyba sama o sebe
kolko dokumentov mame o nasich sportovcoch .. cesi natacaju dokumenty uz od ziackeho veku .. co robi simovicova.
danko ked sa opije povie pravdu .. ficina ked sa opije povie pravdu . tahate nas uz 15 rokov do pekla... a samozrjme to vsetko je vidiet . hlavne toto volebne obdobie kradnete ako po nebohom
vdaka ludom ako je ficina ci orban krajiny stagnuju alebo upadaju .. u nas aj v madarsku je to uz moc dlho .. do kedy budeme takto okradani .. pre ficinovce . napiste co dobre spravil ficina pre nasu krajinu za 15 rokov
prec mzslis ye gransko alebo dansko tam netazia??? povedz .. asi tam si extremne podmienky na tazbu a neoplati sa to ..
kedze sa konsolidujea vybral tento zlodej od ludi uz 7 miliard . napis nam o kolko sa znizil dlh ..
jaaaj boze hlupak ako si ty co si vzivote nic nevybudoval ides niekoho ucit.. a ja ti poviem nieco .. americke vedenie je teraz nieco ako ficina arogantni uchylaci ktori si myslia ze su pupok sveta.. nieco ako male deti ked mi nedate budem urazeny.. vyspelost znaci jednanie a rozumne dohody.. to ale tebe nic nehovori..
nooo tak sme uz dosiahli vrchol a urcite ze to moze eu ako by ficina povedal .:)))) klasika slaby stat ktory nechrani nikoho len zlodejov toto ste si zvolili to mate
ficina.. uz je krajina tahun eu ??? alebo sme na chvoste??? tak drz hubu za 15 rokov si nic nedokazal len si hladal vzdy vinnika kto je na vine ako aj teraz ... komunisticka svina.. vsetko znicil.. a rozkradol slovensko
a v aurope ich caka to iste.. nemozes vyrabat auta aj ked ich nikto nekupuje.. ani len nasi dezolati .. aj ti radcsej na nemeckych autach chodia
ano suhlasim
smeraci kade chodia robia hanbu
najhorsie je ze tato konsolidacia este len zacne novou vladou. pretoze tito zlodeji vsetko rozkradnu. ale dufam ze pojde sediet ako matejna. maju toho dost za ich pozatvaraju
Odporúčame