ano stym mozem suhlasit. ale stale chyba system .. chap tak ze hrac ma puk a ten druhy nevie co snim ide spravit.. ked nevie co s pukum tak ho nahodi a ten druhy to ma vediet ze to tam pojde.. takto sme stracali vela pukov. vyhadzovanie pukuv len tak hoci kde . bekendom uplna tragedia ak ho vyhadzuje aspon jedenn utocnik ma vediet kam ten puk pojde ale nasi to nevedia.. proste .. zle.. samozrejme sa nebudeme bavit o tom ako su u nas zle vynalozene peniaze a aku zakladnu mame a aky hraci sa pretlacaju do repre.. .

