cakam
ministerstvo sportu zhltne 200 000 000 lebo danko .. tie mohli byt v sporte
hlupacik . napis preco prahravame . si odbornik . chcem vediet. aby som sa naucil nieco
hlupacik . si aj budes.. ale skus nam napisat preco hrame tak slabo a ja ti potom poviem kto je na vine a pochopis aj sam
problem je v tom ze nebudu uzatvarat nic potrebuju sledovanost.. a to hlavne aj v krajinach ktore dostavaju 10 gokov a podobne.. i
tak prvy krat ta musim pochvalit. mal si pravdu .. nastastie som isiel po 2 gole spat a ked som si precital ze do konca tretiny . co bolo tusim asi este 3 minuty dostali este 3 gole tak este ze som uz spal :)))ale som rad ze niektorim nasim to staci ze sme hrali super a za 20-30 rokov sme dokazali zase len vyhrat jediny zapas ..
ano pretoze ludia ako si ty ktori klamu kade chodia. musia byt cenzurovani .. klamat sa nema vies o tom ?
precitaj si to este raz
putina radi ktoremu zapadu?
demokraciu ma jednu nevyhodu oprotii diktature.. kym v diktarure nemozes nic povedat . v demokracii mozes povedat co kolvek bez nasledku .. a to zneuzivaju ludia ktori by v diktature vsetkych zatvarali do basy a obmedzovali slobiodu slova
ESTE NAPIS NIECO MUDRE.. si taky zabavny pod daj este nieco co si sam vymyslel
POVEDZ RODICOM ZE NIEJE DOBRE ABY SURODENCI MALI SPOLU DETI
tak studuj zase ziadny argument. ani link kde sa pise o tvojom hladomore.
ano treba si to natocit .) nova generacia ktora uz nema kriticke myslenie sa zacina stracat v beznom zivote.. hlavne ze mame videjko
ale ano si . inak by si si tu nerobil hanbu
:) rusacik . skapete cez zimu .. bude zimka.. historiu u vas mater pokrutenu tak ze ani nevies ci si sa vobec narodil
si tupy alebo len prirodzene idiot.. skus este raz precitat co som napisal
hmm noo vidis aky si sikovny. takze pokladka rur na dno mara je draksia.. ale nie draksia ako u nas nevies citat alebo ? skus si to prepocitat.. este raz podla mojich vypoctov ( mozno som to zle ratal . nas na slovensku stoji 1km tunela rovnako draho ako 1km tunela pod morom .. tak neviem o com ti ide. a najviac sa tunel predrazil ked vladol smer. ktory ten tunel ani nedokoncil . spytaj sa pociatka
americani by mal lod poskodit aby nemohla utekat . a kazdeho na nej zatknut. nasledne potrestat krajinu pod ktorou tato lodka plava
Odporúčame