len nedavno plakali napriklad huliak ze musia mat 10 000 platy lebo on si kupuje obleky. :)))))) a on ma na den 322 euro
len nedavno plakali napriklad huliak ze musia mat 10 000 platy lebo on si kupuje obleky. :)))))) a on ma na den 322 euro
pome rusaci .. nestihate.. dajte nejake OVERENE FAKTY :))))) a nejake linky na ruske stranky.. tesime sa.. 1968 rok vam nezabudneme vrahovia
ja som . ale rusky pes pre mna nema hodnotu .. tak si to prepocitaj potkan
demente taky program tam dodam aj ja .. :))))) tretotriedn rusky programator tam doda aj vodotrisk :)))) demente.
rus je posledna kraina v europe ktora nedokaza za 100 rokov nic ine len napadat svojich spojencov
:) trolie farmy idu na plane obratky :)))))) mali ste lepsiu rozpravku vymysliet tupe hlavy
myslis tych neoznacenych vojakov co tam boli na dovolenke :)))))) vsetci vedia ako to bolo .. len ruske potkany stale klamu. klasicky rus. pravdu nehovoril ani ked sa narodil
:) dnes vam ide dute hlavy.. perla za perlov. ale odporucim ti pozri si film vlny ty rusky potkan
fico je zochar . overuj si fakty. ..a ked napise trol rusky aby si neikto overoval fakty to je ako si dat vlastny gool :)) tupe ghlavy
presne tak .. vasa skaza prichadza. rusky psi
ukrajina takych trosiek donesie za 100 kamionov.. ale za mna ked 100 dronov znici putinovu haciendu je to malo .. aj 200 aj 300 aj 500.. komu by to vadilo
:))) samozreme je to zrejme len vam ruskym psom
to ja osm davno pochopil na nich treba ist ich jazykom .. su to jednoduchi ludia
ano a vsetci papaju seno . hlavne cele CIA.. a satelity nic nezaznamenali :)))) rusacik .. toto mozete dat papat svojim ruskym ovciam. rusky dokaz nema hodnotu ani toho nosica na com to dodaju
urcite si klamal teraz . nakolko vzdy volis smeru ked po dlhom case pochopi ze smer nikdy nic pre narod nespravil tak vzdy sa vykruca kolektivnou vinou .. nikoho nepojde volit nikdy som nikoho nevolil .. otazka znie.. budes volit PS??? ako nie tak preco? kdeze vies o ostatnych ze su klamari?
anjo??? takze caputova. nebola americky agent????pretoze na nu ste utocili neustale.. ale teraz uz prezident nema moc? .)))) ste banda uchylnych babrakov bez vzdelania
klamar a podvodnik . polepetko .. okrem toho ze si klamal ze s ficom nikdy.. si klamal a podvadzal pri volbach .. a napomahas tejto zlodejskej vlade.. momentalne sme horsieho podvodnickeho prezidenta nikdy nemali
tak chod do nemecka a pozri na cety na skoly alebo zdravotnictvo .. chod do francuzka.. alebno do anglicka.. a potom napis ten rozdiel .. kym tam siu vybudovane krajiny. a u nas sa zadlzujeme a vybudovane nieje nic.. tak netaraj .
tak si to zrekapitulujme . co odmietas ty komunisticke prasa.. posielas deti na ukrajinu bojovat.. 27 rokov staviame tunel , voderady za 17mil bartekov potkan 10mil.. kalinak kradne ako po nebohom .. zahranicna politika v juznom sudane.. krajina po 3 konsolidaciach kde ste vybrali od ludi 12 miliard a dlh sa neznizil ani o cent.. cez kovid si nabadal ludi aby nedodrziavali opatrenia.. potom si na chate vyplakaval aka je kovid strasna choroba.. na chate ste priznali ze zilinka je vas clovek .l odmena mala byt renta.. na chate ste priznali ze budete menit tak zakony aby ste nesli sediet ani jeden ... koli gasparkovi a sukajovi sa menia zakony tak aby neboli stihatelni .. hanba tejto krajiny... zrusenie specialne prok . naky . aj ochrany oznamovatelov len aby ste nesli sediet. .-hanba. synacik 2 byty v hodnote 1 000 000e bez uveru ... raditel sis je syn obzalovaneho policajneho prezidenta.. hanba.. hanba.. a este raz hanba..
uz 20 rokov sa hlavne vyhybame zachrane :)))) dakujem za taku krajinu . kde narod nedokaze napredovat..
Odporúčame