toto dokazuje len jednu vec rus je hlupak a vzdy bol a vzdy ostane.. nikdy sa rus nebude mat dobre.. ruska sloboda je len pre hlupych .. zazili sme si to .. a rus to zaziva stale.. rusko sa znici same
toto dokazuje len jednu vec rus je hlupak a vzdy bol a vzdy ostane.. nikdy sa rus nebude mat dobre.. ruska sloboda je len pre hlupych .. zazili sme si to .. a rus to zaziva stale.. rusko sa znici same
zhabat a odovzdat ukrajine
za tu istu cenu .. pod morom postavia o 20km viac ako u nas :)))
takze 7km tunel visnove stalo nasu krajinu 600 milionov a 27km pod morom bude stat 2,3 miliardy hehehe .. tak neviem povedzte .. i nas vysiel 1km na 85 000 000. a tunel pod morom vychadza na 1km rovnakych 85 milionov hehehe .. gratulujem tup ovoli com smeru
10 000 000 az 40 000 000 zavrazdenych rusov rusmi
podaj trestne oznamenie
pome trolaci googlime.. kolko rusi zavrazdili svojich vlastnych ludi?
ani hitler nezabil tolko rusov ako si rusi vyzabijali svoj narod sami .. to je vzor nasim fasistickym komunistom
trolkovia idu bomby. :))))) argumenty nikde..
rusky potkan nikdy pravdu nehovoril
kde prisiel rus tam umierali ludia ..
noo skus sa to doucit .. hlupacik
nikdy to nebolo ruske.. vzd to bola ukrajina tupelo hlupe
toto su vzory nasich fasistickych komunistov na slovesnku
Mao Ce-tung, vodca Čínskej ľudovej republiky, je však historikmi často považovaný za najbrutálnejšieho diktátora v dejinách, ktorý priamo či nepriamo (predovšetkým počas Veľkého skoku vpred, ktorý viedol k najhoršiemu hladomoru v histórii ľudstva) spôsobil smrť ešte vyššieho počtu ľudí, odhadovaného na desiatky miliónov, niekedy až 45 miliónov
Hoci Stalinov režim mal na svedomí
desiatky miliónov obetí v dôsledku popráv, represií, nútenej práce v gulagoch a umelo vyvolaných hladomorov (napríklad Holodomor na Ukrajine), historici sa všeobecne zhodujú, že absolútne najvyšší počet vlastných občanov zabil iný diktátor: Mao Ce-tung v Číne.
Odhady Stalinových obetí sa rôznia, pričom niektoré zdroje uvádzajú čísla od 10 až do 40 miliónov. Tieto obete zahŕňajú priame popravy (státisíce zastrelených), smrť v pracovných táboroch a milióny ľudí, ktorí zomreli v dôsledku hladomorov spôsobených násilnou kolektivizáciou poľnohospodárstva
rusacik .. najvacsi fasisti su ruske potkany. pochop to uz konecne.. preco stale klames
uchmatlo??? to sa vola ulupilo ukradlo . alebo vyvrazdilo ludi na 4 000km2 ukrajincov.. genocida vrazdenie . a nie uchmatlo
ked ta spojenec napadne a povie ze si fasista.. nepripomina to nieco??? napriklad rok 1968 kde rusi isla zakrocit proti fasitom na slovensku ..
ano slovaci boli nacisti .. vieme o tom .. do 1944 roku .. potom vacsina narodu ukazala ze nie sme.. tak ako nie sme ruske svine. ktore nas od roku 1948 nicili dakujeme nepotrebujeme ruske svine..
Odporúčame