vidis tupelo .. do pomocnej sa vrat ty ..
vidis tupelo .. do pomocnej sa vrat ty ..
sakova nerobi nic a ficina sa vysmieva ako dostal slovensko na kolena.. gratulujem deziolatom a dochodcom
boze sak mu uz dajte to douzivotnu rentu . ved tak sa snazi
ja som nemal tazky zivot.. ale vidim kde nas komunsiti dostali .. ak to nevidis ty a mas pocit ze vsetko funguje ako ma. gratulujem . hlupak dna.
volici smeru aspon vidite kam sme sa dostali za 15 rocneho vladnutia ficiny.. postavane haciendy ale kanalizacia nefunkcna. vsetk eu dotacie ktore maju ist na rozvoj krrajiny sa rozkradaju
zeleznice na slovensku v dezolatnom stave. vysledok 60 rokov komunizmu .. :)))) vlaky zadara... aspon mozu slovaci rabovat cesko .. pri ziline hori uz 2 vlak za par dni :))))))))))
cesi maju prezidenta nie ako slovaci . tepleho podvodnika petka.
takze kde su fasisti?? na ukrajine alebo v nasej vlade dokazujeto ficina aj kalinak ze su fasisti stale bojuju za fasistu . bombica.. toto je hanba.. tejto krajiny
ja nie som smer hlas a sns.. to zle places potkan
jasne .. teraz budu same sokujuce pribehy tato vlada sa chova presne ako v rusku .. klame zavadza meni zakony aby sa im nic nestalo .. minaju nase peniaze tak rychlo ze uz ked robia aj nase deti tak nestihame zarobit tolko aby tento stat fungoval . dakujeme dezolatom a dochodcom .. toto ste dokazali tu konecne vidite ako ste vybudovali krajinu vasim rozhodnutim pri volbach ... komunsiti znicili celu krajinu a este im tlieskate
rolincova ma jednu pesnicku ako decko odvetedy sa zije z tejto slavy.. inak .. nepoznam ziadnu jej pesnicku . ty diva..
:)) to budu pekne predrazene kamery hehehe
pockaj ked tu budu vsetci uzbekovia ktorych sem ficina navozi . uz je tu prva varka. 3000 ludi .. aby si vedel to su moslimovia
ludia proste kradnu vidia ye vlada kradne a ako nici krajinu tak yacali aj beyni ludia ktori bz moyno inokedz nekradli . kradnut.. viyitka tejto vladz je totalnz royklad krajinz a ukradnut kzm sa da .. kto to nevidi .. bz nemal mat volebne pravo alebo jednoducho to schvaluje.
v druhom utoku mu bude lepsie demidov je sikovny hrac a hlavne nie ako cofield ktory nikdy nenahrava hned striela ak bude demidov nahravat slafkovsky bude davat goly. a kapanen je total univerzal hrac
jedneho dna napadne niekto usa. a som zvedavy ako sa postavia ktomu aby odovzdali svoje uzemie nepriatelovi .. :)))
tupana pretoze sa vsade kradne. a nikde nic nieje. setri sa kade sa chodi . technika nieje a ked je je bud predrazena alebo ukradnuta. ako cela krajina po 60 rokoch fasistickych komunistov
NA SLOVENSKU JE VSETKO PROBLEM . TU je krasne vidiet ficove 15 rocne vladnutie krajina nepripravena absolutne na nic
nezabudajte na jednu vec pre rusa ukrajinsky rus je nic.. vobec nic..
Odporúčame