konsolidujte hlupaci .. toto sa predavalo ya 5 000 000€ ale stat nema problem zaplatit 17 000 000€ :))))) dezolati a dochodci zase dokazali ze su nasa buducnost
konsolidujte hlupaci .. toto sa predavalo ya 5 000 000€ ale stat nema problem zaplatit 17 000 000€ :))))) dezolati a dochodci zase dokazali ze su nasa buducnost
ano to sa vola moralny kompas alebo vyzsi princip .. vies co to je???ale ty si clovek ktory . ked mu bude sused supat zenu tak budes susedovi kupovat kondom .. ..
vlada kradne miliony . a toto ma niekoho zachranit? taraba ide babisovi cisti pozemky. huliak ma odmeny za 277 000 pre svjich .. a bartek vybavy asistentovy 10 000 000eb .. s e r e m im na energo pomoc.. do basy snimi
tak to sa caka kedy sa ukazu .. a zrejme putin tie fotky ma
rusky dog len natahuje cas aby ukrajine nedodali zbrane.. to su tam vsetko taky hlupaci okolo trumpa
bohuzial tak ale inak to nejde vlastny narod sa musi zopriet
na tvoju tupu hlavu zautocili opravnene..
ruska svina.. europa si musi toto zapamatat.. vyhnat svinu z ukrajiny.. a postavit 10m vysoka plot a izolovat ruske svine od eu
dnes je uz jasne ze nam vladnu hlupaci .. dufam ze dochodcovia budu zase kricat ako vsetko vybudovali ... nie nie dochodci . vy ste dokazali jedine znicit tuto krajinu . za 60 rokov komunistov je vysledok dno eu
spravne len ukrajina moze povedak scim suhlasi ale na tom nic nemeni fakt ze rusky pes je svina ktora musi preplatit vsetky skody nie len ukrajine a jej narodu ale aj statom ktore pomahali ukrajine.
u nas pojde 60km/h a ostatne krajiny 150km/h este ze ba je na hraniciach
reway ma uz tolko preslapov a druhych sanci ze uz sa ani necudujem ze kazdy na neho kasle taky talent .. hmm . co uz
vie kalinak ze konsolidujeme?
60 rokov komunizmu nam ukazuje tvar :))))))
ja ho pocuavam obcas ale viem co je to za cloveka verit mu moze len blazon ale tu je ich dost
ale sak aj ty stam suhlasis.. tak neoplackaj nam tu
n o co dezolati paci sa vam to ?? je to ok??? ako by ste to povedali ked moze putin moze aj trump????gratulujem .. takze uz len cina chyba aby zautocila na tajwan .. a severna korea na juznu a bude to vsetko tak ako dezolati maju radi
od 2 svetovej vojny ubehlo 80 rokov.. rusko ma najvacisie teritorium na svete. a najvacsie nerastne bohatsvto .. a co dokazali ? nic.. to je paralera s nasou vladom je krasne vidiet ako si narod dokaze zvolit hlupu vladu ktora vsetko znici a nikam krajinu neposunie. len k vacsej chudobe kym pani viac a viac kradnu .. uz sa tym ani netaja proste slovac setri plati dane... uz dnes sme mali mat v statnom rozpocte prebytok .. podla konsolidacii .. za 3 roky vytiahol ficina navyse od ludi 12 miliard. pritom, dlh bol 5 miliard.. otazka znie.. dozaleti a dochodci su bud zly vysledok naseho skolstva alebo su tupi tak moc ze radcsej na vsetko pritakavaju
rusa treba totalne izolovat. od zapadu .. a uvidime ktora civilizacia zanikne
ruscaik . zapad vyhra v den ked konecne zakaze ruskemu psovi vztupit do eu .. rusky pass persona non granta..
Odporúčame