klames.. kym rus nici vsetko hlava nehlava kiev nici infrastrukturu . aby donutil rusa prestat zabijat .. rusko znicene nebude.. ruska svina ma daleko ktomu aby sa knemu chovali staty ktore napadol rovnako ako sa on chova knim
klames.. kym rus nici vsetko hlava nehlava kiev nici infrastrukturu . aby donutil rusa prestat zabijat .. rusko znicene nebude.. ruska svina ma daleko ktomu aby sa knemu chovali staty ktore napadol rovnako ako sa on chova knim
trolko sak to zaplat.. a budeme spokojni :) nech sa paci posli to na statny ucet
UKRADNEM 500 000€ VCASE KONSOLIDACIE A HROZI MI NAJVIAC ODVOLANIE :))) dakujeme dochodcom . ako vybudovali tuto krajinu . za 15 rokov ficinovaj vlady
anio maximalne tebe
a vswetky vase napady koncia v cine
na konci volebneho obdobia budu financia v poriadku povedal ficina... :))))) takze 10miliardovy dlh
je nacase aby boli tresno pravne zodpovedni ze taketo veci .. odvolanie je len saskaren pre tu povo lica
a kto cakal nieco ine? .)))))) rusky pes nikdy nechcel mier..
ak budem moct hladat sovich predkov ok . ale dost pochybujem
aha noo tak uvidime.. tak v tom pripade to bude ok ale nic sa nezmeni .. ci po prihlaseni mozem hladat len majetky na moje meno??? ako prihlasim mojho prededa? ked nezije.. ci vytvorim si jeho ucet?no uvidime ako to komunisti vymysleli ..
takze ak mate nejake majetky o ktorych neviete mate smolu uz sa oi nich nikdy nedozviete.. gratulujem... takto vas okradne stat o vsetko .. pripadne nejaky dosadeny pan na pozzemkovom fonde. :)))))
keby za tych 6e mate aspon pompletny vypis svojho majetku .. alebo rodicov ci prarodicov ze si najdete majetky o ktorych ani neviete . ale za jeden vypis heheh . tak to je pekna zlodejina
to si mal aj doteraz a zadara.. uz sme to raz vsetci zaplatili ..
tak vAM TREBA DEZOLATI .. za nase dane sa kataster vybudoval a teraz si este za svoje penioaze budete platit aby ste vedeli ci vas niekto neokradol o vas pozemok ...
pelepetko . teply. trepko . co podvodom sa pretzidentom stal .. :)))))))
boye tupotrol smeru heehhehe
zaujimave ze sa taketo veci vzdy deju ked vladne ficina
anoo ficina vas dobre naucil vzdy ked nevladol vzdy boli predcasne volby a hadaj preco ..
aj tam sa posypa preventivne.. ako vsade :))))))))))
Odporúčame