rusky podnikatel .. nemoze odist lebo by mu puten vsetko zhabal
rusky podnikatel .. nemoze odist lebo by mu puten vsetko zhabal
nieje schopny vie len oklamat slabych ludi
ficina klame kazdy den .. odrana do vecera. este nepovedal pravdu . snad len na chate . ked sa priznal ku vsetkemu co teraz robi
halooo cakam..
vedenie skoly sa zdrazalo komentarov. hehe .. ako by povedal blanar kym nebudem mat dokaz neverim .. :) dieta v nemocnici nieje dokaz
:))) a nevies za co ???? popvedz nam
rusky trolko ukrajinska armada sa brani od zaciatku vojny. to vieme vsetci . len tupec ako ty si mysli ze nie.. :)))) moskve ta cakaju .. bez
ked si to tak zelas len daj pozor aby policia nedosla k tebe za podporu tzv terorizmu .. a nezaklopola ti na dvere hlupana
to nieje plac. to je smiech . trolko .. ze ste znicili krajinu . urcite mas slovensku zastavu niekde na fb .. aky si hrdy lovak ..
:)))) ekologiu ani nepsominaj . taraj .. kedy sme mali lacnejsiu ropu ako susedia§????? kedy ??? a ekologiu chod na ukrjainu a pozri sa co sa tam deje. ty blazon .. rusky pes bez do ruska a ostan tam ..
to vam slubovat pecene kurence a lacny svet .. ja osm vedel ze je to pes klamarsky. ale ty mu lizes rit.. nikdy ruska ropa nebola lacna ani plyn .. cim skor si to priznas ty zradca tym skor lepsie.. ficina ma kam ujst z tejto krajiny ty kam utecies? mas v rusku kupenu nejaku nehnutelnost?
mam pocit ze doteraz sa kazdy buchal do hrude a trepal nieco o slobode slova. napriklad pri bombicovi .. ale tu ide policia sikanovat studenta. hehhe to je vlada. slobody slova .. pekne tento cerveny pes taha slovensko na dno .. dakujem dezolatom a dochodcom . znicili ste krajinu
A FICINA GDE :))))))))))))))))))))) ficina je len saso. ktory okrada tuto krajinu . na ludoch mu vobec nezalezi
navrhujem aby madarsko dalo cast madarska slovesnku ktora patrila do velkomoravskej rise. a usa vratilo uzemie mexiku ktore ukradli .. a potom budem suhlasit s mierom .. :))))
ruska slobodna zem kde by nasi dezolati neprezili ani mesiac. hned by utekali do hnusnej europskej unii.. viete preco sa ficina chova kao sa chova? pretoze v slobodnej zemi moze v krajine kde vladnu diktatori by musel drzat hubu a posluchat
ano to nevedel nikto poriadne kopnut do lopty.. kym u nas stale nevieme kopnut do lopty sa pozri kde je svet a kde zacinaju byt kluby s chudobnejsich statov uz nas predbiehaju
akeho mena. slovana toho z 30 rokov.. uz prestante o mene rozpravat lebo ja mam 55 rokov a stale o nejakom mene slovana.. to zanmena ze to bolo este pred vojnou . co nieco hrali. ked este svet bol trochu vyrovnany ale ako sa svet zacal vyvijat tak odraz spolocnosti je aj sport.. zaostavame vo vsetkom aj ked ma zlodej peniaze stale je hlupy a nevie napredovat
este mozu vypadnut do nejakej dalsej ligy alebo europa sa na nich vykaslala?? mozno by este mali spravit ligu babrakov co zo vsade vypadnua budu hrat takuto ligu kde sa neda uz vypadnut
len sa modlime aby u nas nikdy nebola vojna.. aby sme sa nemuseli pozerat na nasich susedov ako hovoria aby sme sa radcsej vzdali a podruioadili sa silnejsiemu ..
aspon vidite ako sa za komunistov fungovalo .. svinstvo sa zakopalo a teraz su nasledky.. :)) stari dobri komunisti ..
Odporúčame