nestekaj rusky pes
nestekaj rusky pes
samozrejme mas pravu buduce voby budu o 14tych dochodkoch a potom nam to volici smeru natru vsetkym
aha takze student ktory ma pravo volit je fetka? hmm .. waaaw nacek prace si sa ukazal
uz ti preskocilo alebo si idiot stale?
konecne slovensko pochopilo ze tato vlada nas taha do pekla a ficinovi je to jedno .
poplakal sisi .. a mozete mu spravit zbierku . dezolatov je dost tak mu posli nejake euricko ..
moze uz s istotou povedat ze to je najsprostejsi minister aky tu kedy bol.. sice sa doatahuju taraba. takac.simkovicova a tupec alf vytrca o nos pred nimi
pri tychto ludoch je to o to vacsia potupa ked to musia platit zo svoho.. :)
dolezite je ze to ide z jeho vacku :)) a nie zo statnej kasy
napis nieco k veci . hlupak. darmo pises o gramatike ked si idiot..
fico je tu 4 volebne obdobie nieje to malo . napisat ze aspon nieco sa robi??? ficina vzdy ked prehral volby rozvratil krajinu aby boli predcasne volby. vzdy niekoho uplatil .. ty tupelo .. 15 rokov tu vladne a vysledok je teraz viac ako viditelny ze nic v tejto krajine nespravil ..
lebo ficina je pri moci 15 rokov.. a nic nevybudoval v krajine vsetko rozkradol
ty si pekny chudak .. tvoje mater musi byt pisna na debila ako si ty.. dobre ta vychovala .. nie si ti ficinov brat?
alebo slovo najmodernejsia na svk znamena ze zastarala vo svete.. a ze napriklad sa peniaze na modernizaciu rozkradli . a system fungoval len akoze
mozno mas pravdu ale len c cine pretoze tam keby sa nieco stane ako u nas ide minister do basy a ak by umreli ludia tak ma trest smrti
vlaky zadara hlupaci . tak to to dopada ked si myslite ze nieco je zadara. a namiesto investicii sa peniaze prezeru
STACI NAPISAT INFOVOJNA A VIAC NECITAM
myslis rodicovske dochodky. alebo danovy bonus na deti alebo ficinom schvalene 13 dochodky 2 mesiace pred volbymi???? alebo myslis . to ze pomahal ekonomike ked bol covid??? ficina to vsetko zrusil este zobral a dlh stale nerasta heeheeh
ano pedro .. si blbecek
to nieje len 360e ale aj rodicovske dochodky. ktore boli spravodlive. ale aj danovy bonus na deti a este viam musite robit lebo zrusili sviatky.. a vysledok konsolidacie je ze dlh narasta heheh hluapci . tak vam treba
Odporúčame