verim ze su prave pretoze nasi smeraci uz nemali zabrany v tych rokoch . a vidime to do dnes ako sa chovaju . ako by im vsetko patrilo
verim ze su prave pretoze nasi smeraci uz nemali zabrany v tych rokoch . a vidime to do dnes ako sa chovaju . ako by im vsetko patrilo
urcite nieeee boze chran .. ?:!)))))
najlepsia prezidentka aku sme mali do teraz .. ten podvodnik co je teraz prezident je na druhej sgtrane hanba naroda. a za plat 18,000 e chodi vencit psa.. gratulujem . trolllovia do prace
ocividne hovado ako si ty..
ano ako u nas.. :))))
asi tak nejako ako v rusku .. alebo afganistane.. ci kde sa to super zije ficina vravel
tak si to rozoberme.. co ti patrilo .. za komunizmu ??? nic.. to co mal stat poavacsine ukradol pri znarodnovani .. dokonca aj vtedy sme uz zaostavali za svetom o 10-15 rokov.. ale ano nic ti nechybalo a dnes ti nieco chyba? si nenazrany.. .ano fakt sme si mysleli ze budeme prosperovat. ale zabudol si ze kto viedol krajinu po 89 zase len komunisti .. presne ti ktori ti chybaju .. rozkradli tuto krajinu .. v daka uzavretej ekonomike sme nemohli konkurovat zapadu .. kym svet uz davno decentralizoval . u nas sme stagnovali .. nezabudaj nas neozobracil zapad.. ale sami . meciar. fico . ti znicili co sa dalo ..ako sme boli sebestacny ked nebolo tolko tovaru poses v jednej vete.. chapes? svet sa posunul keby nebol komunizmus mozno by sme v strojarstve boli spicka sveta ale kym ty si sedel doma. a maval na prveho maja svet napredoval zdokonaloval a predbehol nas vo vsetkom . a teraz sa cudujes.. ale zase na vine je niekto ina len nie slovak hehe klasicky uplakany narod
vraj to bol raj na zemi . preto teraz cely svet zavidi ako sa mame dobre .. vlastne ako sme viedli svet do 1989 a potoms a to pokazilo . pretoze do 1989 sme sa mali tak dobre ze nam vsetci zavideli .. rakusko nemecko . usa.. proste uplne vsetci nam zavideli
sak prave ze hlupemu sa tam zilo dobre nemusel rozmyslat vsetko co robil dostal prikazom . dnes musis rozmyslat. snazit sa .. a preto sa mas lepsie ked sa nesnazis a nerozmyslal tak places a chces stary rezim pretoze tam sa sused nemal lepsie ako ty.. a ak ano tak si ho udal .. :))))) dnes sa mame daleko lepsie.. aj napriek tomu ze komunista ficina nas zase len zabrzdil vo vyvoji tak ako to robili komunisti ... tu mas davku a bud ticho a nestaraj sa to je aj teraz jeho filozofia. bohuzial
slovaci zabudli . na prenaslodovanie ludi na zhabanie majetku na zakaz cetovanie zakaz opustenia krajiny.. na poviine prvomajove pochody. na volby kde ste mohli volit len jednu stranu .. na to ze sused vas udal len za to ze ste mali nieco co nemal on.. zabudlo sa na to ze v obchodoch vela krat chybal tovar. a ze vela ludi sa do tuzexu ani nedostalo . pozerali len cez okno .. zabudlo sa na to ze ked sa dobre nieco aj vyrobilo komunisti to zakazali .. rychlo slovaci na vsetko zabudli
nezilo sa lepsie.. len sme boli hlupejsi narod. boli sme ticho a posluchali co nam pani povedali .. boli sme zastrasovany narod s ktorym si komunisti robili co chceli
ale ked vsetko okolo zdrazie tak . to aj deti v skolke vedia ze zlacneniu nepride.. a toto nevedia vo vladE?
este ciganikova musi skoncil inak je to to iste ako smer a hlas zlodeji
rychlo treba zmenit zakon .. to sa nesmie opakovat.. co tam po ludoch dolezite je aby kumpani boli obraneny pred hnusnym zakonom
ano rychlo treba zmenit zakony.. najlepsie je aby zakony neplatili na vas ty idiot
pozri si hociktore ficinove video a uvidis nenavist
drbnuta krajina.. ludi blaznia a potom to rusia na poslednu chvilu .. gratulujem . teraz ti co si podavali dovolenky si ich idu rusit
aspon vidiet kto je zodpovedny za krajinu kde sme dochodci a hlupaci
Smer napriek poklesu ukazuje nadpriemerné volebné zisky u voličov nad 65 rokov veku, medzi občanmi so základným a učňovským vzdelaním a obyvateľmi stredných miest nad 20-tisíc obyvateľov. Hnutie Republika medzi mužmi už niekoľko mesiacov dorovnáva zisky Smeru. Nadpriemerne oslovuje ľudí od 45 do 54 rokov a voličov so základným a učňovským vzdelaním.
preto sme kde sme lebo nemame hanbu podporovat este ak kollar podvodinka a zlodeja
Odporúčame