tupelo budes aj ostanes
tupelo budes aj ostanes
je neskoro hlupaci .. ten zakon bol robeny len pre jednu vec a to ochranit skorumpovanych politikov. a teraz narod place .. vsetci vedeli ze menit tresny zakon je zle. ale ze to robil obzalovany byvaly policajny prezident a schvalovali to taki ako zilinka susko a podobna elita ktora ma chranit narod .. to je hanba a su spoluzodpovedni za to co sa deje v krajine.. tak vam treba dufam ze kradnu kazdeho smerackeho volica.. a dochodci povyhadzju vsetky uspori von oknom .. nic ine si nezasluzite
bude to drahe .. noa co . ved oni budu na to hladat peniaze.. toto smetisko nam tu vladne...
:)) ano progrersivcky schvalil ale zabudol si ze to schvalili aj ficiny.. :))))) tii ktori ti teraz hovoria ake je to zle hehe .. keby ficina nekradol tak sme mohli by uz davno priblizeny ktomu co ficina a pelegrina sluboval a teda uhlikovu neutralitu .. :)))) hlupacik
a takto sa to robi . kradnut kradnut kradnut a aby si sa dostal do vlady klamat klamat a klamat.. volebna korupcia a mozes zase kradnut kradnut a kradnut
napis nam kolko krat sa zapad vyhrazal rusku napadnutim? nech vieme
naco su nam rusi ? nikdy nic dobre tomuto svetu nepriniesli ..
:)) som rad ze sa mas dobre..
:)) ano v case kedy nevies co sa stane na druhy den hehehe .. :)))))
stat chodi uz po kolenach ale dve pohlavia a 6km na chodniku nam pomoze aby sme si tie kolena moc nezosuchali
takto to vyzera ked robia trapne zkony a neriadia krajinu len kradnu ,, ozaj ked uz mame tie dve pohlavia v ustave uz sa nam zije lepsie?
prvy krat nam zastavil rus plyn . ked sa nevedel dohodnut s ukrjainou 2009,, 2021 rusko drasticky znizilo dodavky plynu .. vyhnalo ceny hore.. nasledne vojna na ukrajine.. a ostatne poznas ty spolahlivy rus.
ako praudu si napisal???
typu madar. chod do madarska alebo ruska. a ostan tam
ano mal zabezpecit ropu od onakadial . rozmysliaj alebo sa ti nechce.. dokazali to cesi poliaci aj madari . ale slovaci zase vedia najviac. :))))) kto nechce nerobi kto chce cestu najde. jednoduche
nie . vazeny. nie chorvatsko ohrozuje bezpecnost dodavok ale slovnaft pretoze nezabezpecil diverzifikaciu .. 4 roky uz vieme ze ruska ropa sa bude zakazovat ale nie mudre slovensko vie svoje.. a teraz plakanie zacina.. co robi vlada na co caka kde je sakova a ficina.
vidim ze ruskeho psa poznas dobre.. rusacik
rusky pes je hniloba na tomto svete
11 rokov . slopanistan
vam ide karta od roku 2022.. kazdy den rusi vyhravaju nicia akeby chcu tak zajtra su v kieve.. dennodenne.. rus vymysli novu zbran ktoru pouzije.. a zajtra keby chce vyhra vojnu . a keby chce tak znici celu plochu zem
Odporúčame