https://www.facebook.com/poslanecmareksefcik…ývať-mozgy-ľuďom-to-je-ficonie-my-ale-rada-pre -rozpočtovú-zodpovednosť-zverej/123173948895736 8
vies ako sa naberaju novy clenovia do nato???? vies to ??? hmm tak tam mas odpoved.. hlupak
ked to navrhujes asi nie si v poriadku
tak mi to prepocitaj
no cize najviac nas vzdy zadlzoval ficina. dokonca v dobe ked krajiny okolo nas mali vyrovnany rozpocet alebo dokonca prebytkovy :)))).. ficina nikdy nemusel setrit ani teraz nesetri . ako to povedali podvodnik palergina a su ka sakova... bude to drahe?? sak nevadi oni na to budu hladat peniaze.. :) takto nam vladnu .. kaslu na narod
2 roky vlady.. vybrali od ludi 4 miliardy a dlh navysili :))))) tomu hovorim super.. a 3 rok nas bude stat 7,4 miliardy .. parada.. posplacame vsetko safarenie tejto vlady. gratulujem . sme ako vo svajciarsku
vladu smeru sme tu mali uz dost dlho aby sme vedeli ze su to neschopni loozri a dost dlho aby sme vedeli ze len kradnu
ano ficina sme tam .. vsetci tomu verime.. :)))))) ficina nas zachrani uz sa tesim .. 15 rokvo to nedokazal alen dnes to dokaze
dufam ue estokovic ta ostiha kedze podporujes krajinu pre ktoru sme nepriatel a zabija suseda. .. gratulujem..
ficina ti predostrel pred volbami . vsetko bude .. lacno bude raj na zemi bude. a kde sme tak stacilo klamarskej svini ficine
ficina je taky super politik ze uz 20 rokov zijeme ako vo svajciarsku a miestami este lepsie
opozicia nemusi nic tupelo .. ficina vladne zase chcete aby to niekto robil za vas a vysledok? este vacsia zadlzovanie hehe hlupota ..
napis jedno riesenie
ano tupec mame zmluvu pred chvilou si sa nou ohanal .. takze kto nedodrzuje zmluvu???:)) ty si na hlavu padnuty rusky pes?
co vybavil?.))))) tupelo .. si myslis ze dojde ficina dajte mi a daju mu . jaaj ty si jednoduchy hlupak..
ty tupelo hlupe. si myslie ze tam sa to bude robit proti zakonne? ako sa to robi na dedine slovensko . hehe . rusacik nie si v rusku
ano??? lider coho . koho .. :)))) ako prispel k zlepseniu eu . ty lider :)
ficina je ako ti nasi vsetkovedci .. vsetko je zle ale riesenie nedonesie ziadne. vlastne kedy nejake riesennie ficina dal . je to saso ktory oklamal narod. a nic pre narod nikdy nespravil je to zlodej a nicitel krajiny.. dakujem ze mame vela hlupych ludi v krajine ze on moze stale vladnut
v eu by som zhabal vsetok majetok ktory patri rusom .. zakaza rusom podnikat v eu .. a zakazal im cestovat do eu .. :))))) vsetko by som vratil az ked by rusko skoncilo vojnu odskodnilo ukrajinu a staty ktore jej pomahali .. a potom by som sa bavil o dalscih moznostiach je to jednoduche..
Odporúčame