syn jedneho mafiana povedal pre novinyrov. ze jeho otcovi sa najlepsie darilo ked bola ekonomika v upadku .. cize preto ficina nici tento stat lepsie sa kradne
syn jedneho mafiana povedal pre novinyrov. ze jeho otcovi sa najlepsie darilo ked bola ekonomika v upadku .. cize preto ficina nici tento stat lepsie sa kradne
podla zahod vsetko a ministra spravodlivosti je vsetko od.. tak co strasite ludi..
skus si pozreit ako dlho tym krajina trvalo si vybudovat taku ekonomiku a teraz sa pozri co buduje ficina poslednych 15 rokov co sme v unii .. tu nejde len o platy ale o socialnu politiku ale aj dane a odvody .. a kde sa stracaju vsetky nase dane.. zase vidis zapadne platy ale krajina sa chce mat dobre ako v rusku a tam smerujeme. takze je to dobre nastavene
tak lebo hlupak ako ty nechape vacsie suvislosti .. a ak by teba prepustili tak by si inak spieval ..
ficina navozi moslimov z uzbekistanu .. potom este budeme plakat.. ten ficina ktory stale krici imigranti su zli .. a potom to tu bude peklo . radcsej nech donesie ukrajincov
fifina dosiahol svoje .. tomu vravim genius nic nerobit alepovedat ye to dosiahol hehehhehe
jediny kto chce mier je putin a fico a orban .. jeden je vrah druhy predava najviac nabojov v eu a treti je trojsky kon
ano treba vsetkych popustat.. este aj napraveneho cernaka a bude dobre v krajine. konecne tu nebude ziadna trestna cinnost ako za komunistov.. raj na zemi
trolko .. .. estockovic to si ty?
pravda sa zle pocuva. ja viem . hlupaci ako si ty. znicia tuto krajinu
boze to je trapny premier klamarsky pa t kan
preto meskaju lebo u nas vsetko funguje ako ma.. eurofondy sa spaluju v kotloch a stavaju sa sukromne vili .. vivat slovakia
rusi chcu priliz vela ale ciel je ziskat hocico .. este ze Zelensky. vie ake su rusi svine
clanok ktory sa dva krat opakuje. super ten co pisal twento clanok je talentovany.
bol si niekedy v holandsku?
a auta zdrazeju konecne si budu moct dezolati kupovat cinske auta..
:)))) saso pocmarany.. moji rodicia dobre chapu ze je to zle. a nici to krajinu .. ale tebe nech sa podakuju tvoje deti aky si debil
vdaka 13 dochodkom . mozeme podakovat dochodcom .. ti co mali byt mudrost naroda nas potapaju hlbsie a hlbsie.. sme jediny narod kde stari ludia znicili krajinu. a nie ze ju vybudovali
to si ty ficina????
hlupy slovaci tak vam treba.. tato tupa vlada zvas vytiahne za 3 roky 12miliard a 4 miliardovy dlh sa zvycsi na 6 miliard hehehe . tupa slovac zerte..
Odporúčame