Fico - stary komunista zegenerovanu zlocineckou materialistickou komunistickou ideologiou. https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla…
Najradsej by na Sk zaviedol znovu komunisticku totalitu ktorej roky verne sluzil !!!
Fico - stary komunista zegenerovanu zlocineckou materialistickou komunistickou ideologiou. https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla…
Najradsej by na Sk zaviedol znovu komunisticku totalitu ktorej roky verne sluzil !!!
Ked bolsevikov neznicis Ty, znicia oni Teba >
7. november 1917 - Rusko
24. februar 1948 - CSR !!!!
Blbecek sprosty - Ficoouca, douc sa historiu !!!!
Alebo ako staremu bolsevikovi Ti to vyhovuje. A znicenie toho svinskeho Kremla spolu s KGBakmi a bolsevikmi - urcite !!!!
Fico je typicky kovany bolsevik, z hlbky duse presvedceny o spravnosti zlocineckej materialistickej marxleninskej ideologie , v ktorej je okrem ateizmu zakladom TRIEDNY BOJ, v tej zlocineckej ideologii vagne oznaceny ako boj proti triednemu nepriatelovi !!!ktoreho si bolsevik moze lubovolne svojvolne vybrat , koho tak oznaci !!
Takto su oznacovani bolsevikmi na Sk ako triedny nepriatel Krestania, praviciari, krestanski demokrati, Zapad , podnikatelia, vzdelanci, potom Madari, liberali a najnovsie neaki ,,,progresivci ci progresivisti," i ked ani neviem, co to je.
Bolsevizmus a bolsevikov treba znicit, od Sumracnej az po Kremel. Inak pokoj na Sk nebude !!!
Fico je jedna komunisticka protikrestanska spina !! BOLSEVIK, co si nevsimol 17. november a s nabozenskou otazkou sa vyrovnal uz v roku 1986 pri vstupe k bolsevikom.
Bolsevici sa moze stretavat iba zamknuti a ohradenei pred ludmi, mimo verejnosti. Tak ich ludia na krestanskom Slovensku ,,miluju".
A tie zvasty bolsevika hranola o ,,krestanskom Slovensku", ked ako aktivny bolsevik cely zivot bojuje proti krestanom na vsetkych urovniach, vratane bolsevickeho teroru na svieckovej manifestacii v 1988, si moze bolsevik nechat k hrobu najvacsieho bolsevickeho zlocinca Husaka, ktoremu sa dodnes chodi Fico klanat k hrobu.
https://domov.sme.sk/c/7070789/fico-v-prihla > bolsevik Fico, ten, co sa chodi klanat najvacsiemu bolsevickemu zlocincovi Husakovi je hradzou proti demokracii .
A Teba trapi postrelenie bolsevika Fica ?
Cim nizsie a benevolentnejsie tresty, tym nizsia kriminalita.
Pochopte to uz konecne.
Co to taras ? V akych 50.tych rokoch ? A v 70.tych rokoch komunisti nevrazdili a neterizovali ludi ?
Co robili Matovicovci konkretne ? Stihali korupciu, ze niekto bral polno dotacie na asfaltove parkovisko ? Ci zlate tehly v skrini ? Alebo predrazene CTcka ?
SMERobolsevici-ouce, komunizmom mate zdegenerovane mozgy !
Cim nizsie a benevolentnejsie tresty, tym nizsia kriminalita.
Pochopte to uz konecne.
Apreco to SMERomafia neriesila vyse 12 rokov jed vladla od roku 2006 ? Az ked Matovic pochytal SMERackych zlodejov a korupcnikov ? ,,Zrazu" SMERomafiani ,,zistili" ze tresty su prisne a premlcovacie doby pridlhe ?
Tvoje logicke myslenie je na urovni druhaka ZDS a to som Ti polichotil .
Vedome porusenie predpisov a zakonov nie je umysel ? A co teda ?
Cize ked budes ozraty soferovat auto a zabijes , cloveka, samozrejme neumyselne, si nevinny ?
Tak kolko mala rokov ? Tak daj !
Tie suroviny, napr, zeleznu rudu si kupia od Rusakov za Euro, vyrobia Ferarri a predaju ho Rusakom za 250 000,-Eur. )))))))))))
Byt pod Ruskou cizmou znamena zaostalost , chudobu , otroctvo a totalitu.
Ruske bolsevicke zvasty , presne ako sme 40 rokov pocuvali za Ruskej bolsevickej okupacie a komunistickej totality !!
Ale huovno!!!! a Finsko na svojich hraniciach ,,znasaju " ??
Vy proruske opice ste uplne tupe !
Ozaj a toho Rusaka co postrelil a tazko zranil tu 15 rocnu dievcinu na Policajnej akademii a skoncila na invalidnom voziku , toho tiez stihaju za terorizmus ??? Za znicenie zivota 15 rocnej Slovenky ??
A priznali jej dozivotnu rentu ako Ficovi ?
A co Kurilovska, je tiez stihana za spoluzodpovednost alebo robi podministerku ???
Ozaj a toho Rusaka co postrelil a tazko zranil tu 15 rocnu dievcinu na Policajnej akademii a skoncila na invalidnom voziku , toho tiez stihaju za terorizmus ??? Za znicenie zivota 15 rocnej Slovenky ??
A co Kurilovska, je tiez stihana za spoluzodpovednost alebo robi podministerku ???
Ozaj a toho Rusaka co postrelil a tazko zranil tu 15 rocnu dievcinu na Policajnej akademii a skoncila na invalidnom voziku , toho tiez stihaju za terorizmus ??? Za znicenie zivota 15 rocnej Slovenky ??
A co Kurilovska, je tiez stihana za spoluzodpovednost alebo robi podministerku ???
Odporúčame