Jasne, preto robil v straznej sluzbe straznika, za 3 Eura na hodinu....lebo bol bohaty........neslop a nefetuj tolko
Jasne, preto robil v straznej sluzbe straznika, za 3 Eura na hodinu....lebo bol bohaty........neslop a nefetuj tolko
Jasne, preto robil v straznej sluzbe za 3 Eura na hodinu....lebo bol bohac )))))))))))))00 zobut sa z tych primitivnych taranin
najvacsi neoliberali su bolsevici (SMER - komunisti) , zdegenerovani neoliberalnou materialistickou marxleninskou komunistickou ideologiou !!!!!
Kurilovska...
ska by ho urcite oslobodila. Ako toho Rusaka co postrelil tu 15 rocnu dievcinu - Slovensku.
Ozaj a toho Rusaka co postrelil a tazko zranil tu 15 rocnu dievcinu na Policajnej akademii a skoncila na invalidnom voziku , toho tiez stihaju za terorizmus ??? Za znicenie zivota 15 rocnej Slovensky ??
A co Kurilovska, je tiez stihana za spoluzodpovednost alebo robi podministerku ???
Sudruh a co si robil Ty ??
Jednoznacna vec je, ze bolsevik Fico nas dochodcov spinavo klamal a oje ba val co sa tyka 13. dochodku 10 rokov !!!
a zivi sa marxleninskymi materialistickymi vygrcmi dodnes !
A co potom bolsevik Fico, co sa zivil od mlada marxleninskymi vygrcmi ? A zivy sa nimi doteraz, do statneho rozpoctu neprispel jedinym halierom ci centom.
Ty sa modlis za bolsevika ? Neoliberalny bolsevik zdegenerovany marxizmom z TO Ta za to moze nakopat do analu !!
V 21 storoci ?.....a bolsevik z 20. storocia nam vladne ? A bolsevizmom zdegenerovani tupci ho zvolili !
Hnusak ta spina komunisticka, co tu zaviedla najtvrdsiu zlocinecku komunsticku totalitu z celeho RVHP. Ty musis byt neaky primitivny komunisticky sukmenovec spinaveho vlastizradcu Vasila Bilaka !!!
Ozaj, spinavi bolsevici, preco bola za bolsevika na Sk 5x nizsia zivotna uroven a mzdy ako v Rakusku ???
Spinavo ste nas pracujucich Okradali ??? Jak komunisticke spiny to maju vo zvyku odkjakziva ???
))))))))) este nam tu napis, z coho cely zivot zil bolsevik Fico cely zivot pricicnuty na statny cecok......za cely zivot neprispel h Sk - HDP ani halierom, ani Centom !!!
Primitiv, najvacsi neoliberali su bolsevici (SMER - komunisti) , zdegenerovani neoliberalnou materialistickou marxleninskou komunistickou ideologiou !!!!!
A nie my krestania z KDH, a Ty si tiez zdgenerovany bolsevik tou istou materialistickou ideologiou bolsevikov Marxa a syfilitika Lenina !!
Podla noveho trestneho poriadku a znizenych trestoch by mal dostat vzhladom na svoj vek podmienku. Ved aj Bodora, Brhela ci dalsich oslobodia spod trestov.
Juraj Cintula 71 rocny senior, ktory cely zivot tazko pracoval a miesto toho, aby si dostojne uzival dochodok, musel na dochodku este pracovat ako straznik, kedze ten dochodok bol biedny, ako ho ma vacsina nasich starkych.
A kedze za poslednych 18 rokov tu vladol SMER 13, je normalne, ze dochodca Juraj Cintula obvinoval z jeho biedneho zivota SMER.
A ked mu SMERaci 10 rokov slubovali 13. dochodok a starkeho 10 rokov klamali, zrejme mu zo zufalstva praskli nervy a vykonal neospravedltelny skutok, i ked zo zufalstva, 5. Bozie prikazanie sa nesmie porusovat.
Z toho je jasne, ze dochodca Cintula nie je vinny iba sam a miera viny p. Cintulu a bolsevika je otazna. Klamat nasich starkych a dochodcov sa nesmie !!!
Snad sa SMERaci - klamari z toho poucia. A dochodca pan Cintula by mal mat ako statom chranena osoba (nad 65 rokov veku) vsetky polahcujuce okolnosti.
Kalinak v TV:,,obvinený Juraj C. sa zúčastňoval rôznych opozičných zhromaždení. " Neviem co sa Kalinak divi !!
Juraj Cintula 71 rocny senior, ktory cely zivot tazko pracoval a miesto toho, aby si dostojne uzival dochodok, musel na dochodku este pracovat ako straznik, kedze ten dochodok bol biedny, ako ho ma vacsina nasich starkych.
A kedze za poslednych 18 rokov tu vladol SMER 13, je normalne, ze dochodca Juraj Cintula obvinoval z jeho biedneho zivota SMER.
A ked mu SMERaci 10 rokov slubovali 13. dochodok a starkeho 10 rokov klamali, zrejme mu zo zufalstva praskli nervy a vykonal neospravedltelny skutok, i ked zo zufalstva, 5. Bozie prikazanie sa nesmie porusovat.
Z toho je jasne, ze dochodca Cintula nie je vinny iba sam a miera viny p. Cintulu a bolsevika je otazna. Klamat nasich starkych a dochodcov sa nesmie !!!
Cintulu vychoval SMER !!!! Snad sa SMERaci - klamari z toho poucia.
A Tvoj nazor na bolsevika Fica ? To je ten, co sa chodi klanat k hrobu najvacsieho komunistickeho zlocinca v historii Slovenska, Gustavovi Hnusakovi !!!
Odporúčame