Viac ľudí bez rúšok a testov, otvorené reštaurácie. Čo platí vo vašom okrese od pondelka
Uvedomuje si vobec tento tupy narod,ze najsmrtelnejsi virus na svete nepozna hranice okresov?Ci uz je az tak zdegenerovany na zapadny sposob,ze si takuto otazku ani nepolozi?
Toto otvaranie a zatvaranie okresov ako sa im zachce je to najponizujucejsie pre slobone mysliacu bytost a tupe stado sa bude radovat,ze koli vakcinke a nahubkom je zrazu tak dobre.
Je len dobre,ze zahranicne media seru na Slovensko z vysoka,inak by som sa tu musel hanbit ako pes alebo zmenit narodnost.
Slovaci,ste totalne pr.j.b.a.y narod aky nenajde vo svete konkurenciu.Po predscasnych volbach s peluskom na cele a progresivnym odpadom v zalohe Vas nacisto ako ludske bytosti dorazia.
Moj pes ma viacej slobody ako Vy idioti!!!!!!!!