Chlapci,na ich motoroch Vas panicek skusa lety do vesmiru:)))))))
Chlapci,na ich motoroch Vas panicek skusa lety do vesmiru:)))))))
Netrep Ja som v praci momentalne.
Nieco musel posrat ked je ignore.Inak by tam nebol.
Vravi sa,ze historia sa opakuje.Fasisti opat tiahnu na vychod a My vieme ako to pre fasistov opat dopadne.Ak budeme mat stastie,tak to rusi vycistia aj na Slovensku.
Predalmater Stanko1 aj ty mas u mna ignore,zabudol si?
Ano,po predkoch a uz mu to ostalo.
Admin a jeho mozno este jeden poskok si tu predhadzuju otazky a odpovede???:)))))))
Ciste zufalstvo:)))))))
Tik tak tik tak tik tak dept USA;)
"Udatna"fasisiticka kolona na poslednej vyprave:)
No ak by som teda mohol priatelsky poradit,nakup tych dolarov co najviac a co najrychlejsie;)
Zbytocne sa snazis.Nenapisem nieco,s cim by si ako potkan mohol udat;)
Mne je jedno cim ste a co ste zo seba urobili.
Najsilnejsia ekonomika je ta,ktora ma najvacsi dlh podla teba,tak?A co take specialne este ovladas?:)
Mier a lasku a masturbujes pri presune cudzich vojsk?:)))))
A nie som tvoj brat a ani nechcem byt.Moji bratia netlieskaju agresorovi.
Najsilnejsia ekonomika s najvacsim dlhom.Ano ma to logiku:)))))
Teraz rozmyslam ci si naozaj z osady alebo si si nieco snupol.Vies vobec komu na co odpovedas?
Prave preto dufam,ze ich dorazia nacisto aby sa take nieco uz v Rusku neopakovalo.Stabilne Rusko je zarukou mieru vo svete.
Posledny prieskum GLOBSECU bol pre Vas ako facka cez spinave papule.A to bol GLOBSEC dilinko:)
A este sa to vylepsi,ked zacnu zatvarat tuto negramotnu luzu co je vo vlade.
Dufam,ze rusi dorazia americanov raz a navzdy.Odstavka dolara je uz za dverami.
To nie,ale urobia dieru do displejov.
Odporúčame