Hlavne musis mat medialne zazemie,potom nie je problem spravit z cajocky co premiestnila skladku najvplyvnejsiu zenu vo vesmire.
A chlapca sabaka to vie:)
Hlavne musis mat medialne zazemie,potom nie je problem spravit z cajocky co premiestnila skladku najvplyvnejsiu zenu vo vesmire.
A chlapca sabaka to vie:)
Suhlas....naj7,jhwc atd.
Je ich dost vsak?
Prave preto by si Ty osobne mal dostavat vakcinu kazdy den pred jedlo.
Neviem ci je vhodne pisat o inteligencii v jeho pripade.On ani necita na co reaguje.
Ach jaj,tak znovu.....ako tak CITAM opakujem CITAM,tak zopar ludi sa uz nemoze dockat vakciny...
Pre istotu este raz kedze tu si special....AKO TAK CITAM.
Hned na rano objednany clanocek a super vakcine proti najsmrtelnejsej pandemii,ktora za mesiacov zabila uz 65 ludi,prevazne nad 60 rokov a trolia farma uz toci svoje.
No nie je to krasne ranko?:))
Pytal si sa kazdeho alebo zase samozvane trepes za cely svet???:)))
No ako citam tak zopar ludi sa uz nemoze dockat vakciny:)
:)))))))
No uz som sa zlakol ze sa v sporte nenajdu zapredane svine.Ale hamsik vobec neprekvapil.
A co tak white lives matter too....
Pripravuju informacne pole.Pomalicky dostavat slovko vakcina do podvedomia ludi+miliardy pozitivnych...
Ze by ten zakon rovno poslali na podpis aj do Bruselu pre istotu:))
Moze byt aj to.
Oni si to uvedomuju ale prachy su prachy.Uz ako bude im potomkom je vedlajsie.
„Nejde o zavedenie povinného očkovania proti Covid-19, ale došpecifikovanie termínu ‚profylaxia‘. Ten znamená aj očkovanie v prípade lokálnych epidémií."
A aky je v tom rozdiel?No velky,takto si budu musiet dat namahu a presuvat koroňu na etapy po celom Slovensku a vyhlasovat lokalne epidemie.
Dobru chut ovecky:)
Mne bolo do smiechu po volbach.Fico sa z tohto procesu elegantne vyzul a prenechali to tomuto sedlakovi a tomu to doslo hned po volbach do coho sa nechal zatiahnut.
Realne Covid existuje,nenajdes prispevok kde tvrdim ze nie.Lenze je rozdiel medzi tazsou formou chripky a smrtelnou pandemiou.Pri tom pocte pozitivnych a pocte umrti,vekovom priemere umrti je uz trapne vytvarat dojem najsmrtelnejsieho virusu ma planete.
Uz som to tu raz napisal....sice je to drsne ale pravdive.Covid bude najuspesnejsia dochodkova reforma v historii.
Keby to nebol covid bolo by to nieco ine s inym nazvom.Toto sa uz neda zastavit,pretoze ludia ako si Ty,musia povazovat vsetko ostatne okrem svojho za hoax a konspiraciu(za to beru peniaze) a zvysok ma najvacsiu starost kto vyhra superstar napr....
A ludi,co maju rozsirenejsi pohlad na svet je pramalo...
Stale tie iste debaty kazdy den.Zastancovia rezimu argumentuju cislami,ktore rezim podsuva a ignoruju vsetko a vsetkych ostatnych.
Ja chapem ze Slovensko ako kolonia musi tuto hru hray ale bolo by povzbudivejsie,keby vo vlade sedeli vlastenci a snazili sa v tejto situacii,ktora mimochodom ponuka aj nove moznosti o co najvyhodnejsiu poziciu do buducna.Namiesto toho su vo vlade svaby nacucnute na dolare a na pokyn ruinuju stat.
Velmi smutna je ich naivita.Nepodari sa im zmiznut s nakradnutym.Hlavy budu musiet padat v kazdom state a jediny kto to zatial pochopil je sulik....
Vies comu nerozumiem?
Ludi co mali podobne skusenosti pribuda a Ty aj napriek tomu ides len to svoje-panika a strach.Minule si sa ma spytal preco to robim....tak sa pytam teraz Ja teba,preco toto vsetko vlastne robis?Pre potesenie asi nie tak preco?
Naozaj len pre tie posrate peniaze??
Napinave divadlo pre ovecky.
Odporúčame