Tadesco musis citat s porozumenim priatelu,nie je to biblia.
Tadesco musis citat s porozumenim priatelu,nie je to biblia.
A sasova zena 10 mega len tak do jednej firmy;)
Konecne aspon jeden.
No ale Ja pisem o tisicoch ludi pracujucich pre zahranicne firmy v malych slovenskych pobockach.Takych firmiciek je mnoho a nahradna praca pre tych ludi nebude.
Nepisem o Tescu.
Oni nerataju ze sa ludia vratia do zabehnuteho zivota,este stale to na ich konani nie je vidiet??
Lukasenko by aj dake eura ako prejav podpory poslal;)
Na revans:)
Obdivujem ludi,ktory rozmyslaju ako Ty.Z nicoho nic Covid a hned na o likvidacie ekonomik specialne v krajinach V4.
A Ty vinis ludi za "pandemiu" pretoze nemali na ustach ruska.
Tak to je sila.A ranajkujes uz sam alebo ta stale krmia??
Doteraz sa nepostavili proti nicomu,nemyslim ze to teraz bude ine.Ale mas pravdu,zasluzia si krach.
Zahranicne pobocky uz otvorene na Slovensku neuvidi nikto.
To sa ale potom treba hermeticky uzavriet do konca zivota a necakat od vacsiny ze budu slepo nasledovat drezuru...alebo byt absolutne mimo kontaktu s ludmi a zit zdravo do konca zivota.
A co Ti je prednejsie,zivot dietata alebo pokuta?
To si este nebol na svete.
A preco by ma to malo zaujimat?
Pozri ked uz nevies ako sa vykrutit,elegantnejsie je nenapisat nic ako pisat dohady maleho decka.
Ale komentujem tvoj prispevok ohladom Putina.Na infovojnu sa mozem vykakat.
To neviem ohodnit,Ja mam okolo seba britsky stredoskolsky produkt a to je masaker.
No pre vasich kolegov bude prebudenie obvlast krute.
Ja tomu nerozumiem,to ich naozaj nenapadlo zamysliet sa nad tym,co pride potom?
Prave preto staci na riadenie slovenska aj taky debil ako saso.Tento narod ohnes na hocicom.
Vyzera to tak,ze moje prispevky sleduje admin osobne.Velmi dlhu dobu sa na Pravde nestalo aby mal niekto minusove ohodnotenie.
Berem to ako poklonu admin;)
A nakoniec sa vyhovoria na Covid.
Si prilis velka nula na to aby si mal tusenie kto ta plati.
Infovojna???Ako si dosiel k infovojne ?
Odporúčame