Opäť rekordný počet. Pribudlo 1184 infikovaných aj 4 úmrtia
Aby sa snizila popripade zastavila?To co pri inych chripkovych epidemiach po ostatne roky.Take opatrenia ako je handra,ktora aj tak netesni alebo dvojmetrove(nie 1.85m alebo 1.5m)ale musia byt dvojmetrove rozostupy,alebo max 50 osob nie vsak uz 51 osob a pod. nema s virusom nic spolocne,je to vycvik obcanov a skuska toho,kam az mozu zajst.
Ostatne uz teraz vyhlasuju ze koroňa tu bude roky...to suhlasis s takouto drezurou na dobu neurcitu?
A potom sa Vam premier vyskiera na svadbe bez ruska na hube a este ma tu drzost hodit vinu za "druhu" vlnu na nezodpovednych spoluobcanov.
Ja teraz neviem,ci taketo veci nechces vidiet alebo nemozes.