Koroňa je "vseliek" na vsetko dolezite z pohladu urcitych skupin.
A ako prva vyhovorka na koroňu na Slovensku bude ekonomicky krach krajiny.To bude prve,cim bude saso argumentovat a samozrejme tie "pravdive" cisla,ktore vam vsuvaju do hlaviciek kazdy den.A kedze sa narod neuveritelne lahko vycvicil,tak to pojde v podstate ako po masle.


