Presla ma chut komunikovat s tebou.
Presla ma chut komunikovat s tebou.
Uz som si myslel ze ko ecne rozumnejsi troll a ty vyplujes toto.Naco vobec kominukujes ked nechapes ze kazda strana chvali seba.Sprostucky si,arogantny si,urcite nebudes mat viac ako tridsat a skusas robit na internete dojem aky mas prehlad aby si potom mohol dakej cajocke doma porozpravat ako si to chlapom natrel na diskusii.
A na logicky argument hned komunizmus.Prave si predviedol kvalitu zapadneho vzdelavacieho systemu ala Slovakia.
Skoda
Pretoze ten rebricek zostavuju zapadne institucie.
Ano protipravne,sedlak z Trnavy uz niekolkokrat predviedol v tejto veci precedens,takze ked moze jeden,moze aj druhy.
Ale to teliatko ako si ty asi nezaregistrovalo.
Nastastie ano a ked uz soplis o vzdelani,treba si vyskusat kvalitu zapadneho vzdelania v praxi a potom prskat.
Nevypomsti,tento narod nikdy nedrzal spolu.A vdaka zapadnemu vzdelaniu to dospelo do bodu,kde idu proti sebe rodicia a ich vlastne deti.
Ziadna zmena nenastane,teda nie ta politicka.Ekonomicka a populacna ano.
Nie je to prijemne sledovat ako si tam ten zbabelec robi s ludmi co chce.Nuz ale zachrana topiacich sa je v ich rukach.Nikto iny to za Vas nespravi.
O tom to cele je ..odopriet zakladnu zdravotnu starostlivost lebo koroňa a zvysko uz spravi priroda+naivita a poslusnost rodinnych prislusnikov voci "autoritam".
O tom,ze koroňa bude najuspesnejsia dochodkova reforma vsetkych cias sa pise od Februara.
To prirovnanie bolo presne.
Nebyt koroňi,mohla ta 91-rocna babka este zit najmenej 30 rokov.
Naozaj by uz asi bolo vhodnejsie vymyslat umrtia maldsich ludi ako sem podsuvat 91-rocnu obet koroňi.
Tak tomuto hovorim propaganda+++++
Matisak je oproti tebe nula;)
Ono je to asi takto,caputova si nestihla pozriet ani vsetky toalety v palaci a uz ju Forbes zaradil medzi najvplyvnejsie zeny na svete a v prilahlych galaxiach.
No a potom tu panacik mirius vypisuje aku obrovsku podporu ma tato osoba na Slovensku.
Hovori sa,ze sto krat povedana loz sa stava pravdou ale mirius,nie je to pravidlom a ani nikdy nebude.
Z demolaciou statu zacal vo velkom vyhybkar a expert na danove systemy miklos.Nechapem preco zamerne vynechavas tuto neslavnu eru totalnych rozkradaciek...
Zabudnite na odmeny,tie u idu "umelcom" aby nevrestali ozraty po namestiach.
Odporúčame