:))))))+++
Vyjadruj sa radsej v jednotnom cisle.Vela Vas tu nie je,co ju nazvete prezidentkou.
A este pri tom spravil reklamu Skodovke....600 km denne na Fabii sa len tak nevidi.
Nepreslo mi slovi c.rak,tak este raz.
A to hovori chudak a zbabelec,ktory sa vyhovoril na matku ked okradal stat na daniach:))))
Nie som vestec ale podla mna patri do tej druhej kategorie obanov,na ktorych mrochta serka....ale asi ti nebude ani takato odpoved stacit sudiac podla tej stupidnej otazky.
Inak neskutocna drzost,ze si prave ty pouzil slovo vlastenec.Zapredate aj mater len aby ste si trosku zobli....
S caputovou na vecne casy a nijak inak.Amen;)
Smutne je to,ze je p-rezidentkou.Krochta pre nu nie je nadavka.
Ale no môj,coze sa ta tak dotklo???:))
Mas aj jej plagat v detskej izbe??
Krochta sa dala do cierneho,asi Vam chce nieco naznacit slovaci
To uz je tak cez ciaru tento clanok,ze aj miestna ami-uderka sa Vam do toho odmieta zapojit:))))))
No ako ozaj sa nehnevajte na Pravde ale vydate clanok v ktorom sa navalnyj povazuje za hrozbu v parlamentnych volbach.
To uz ste nacisto potratili vsetku sudnost??
Nezaisti,byvala predsedkyna najvyssieho sudu necakane po smrti(demokratka) a jej nastupkyna(republikanka z Trumpovho uzkeho okruhu ludi).
To bol dovod jeho "karanteny" a perfektne nacasovane...
Trump vyhra ale ovela dolezitejsie aj pre zvysok sveta bude,ako sa k tomu postavia zastupcovia statnej elity v USA.Hlavne sa zacnite venovat aj tejto teme a koroňu vynechajte aspon ciastocne ked uz musite...
Urcite nie,to ma totiz na starosti ta,ktora skoncila skolu s babikou v ruke.
No revolucia asi bude ale nie v oblasti verejneho obstaravania:))))
"Umelci" si budu musiet z velkej casti ak ci onak najst inu profesiu.A do vlady sa vsetci nenatlacia.
Jednej veci nerozumiem,to je naozaj take tazke vnimat k akemu obrazu sa meni svet?
Ano pretoze je to US Steel,ale pochopil si pointu?
Mam rad mudrakov co sa chytia slamky a popri tom velmi dobre vedia co som chcel povedat.
Ale dobre,odteraz ide stat vlievat peniaze do kazdej firmy,ktora skrachuje alebo bude dotovat umelecku luzu aby neblacala po namestiach??
Moze byt takto?
Odporúčame