Definuj fasizmus....skus aspon ty lebo pozorovatel to hlada uz pomali mesiac:))
Definuj fasizmus....skus aspon ty lebo pozorovatel to hlada uz pomali mesiac:))
Casy sa sice menia ale erdogan je dlhu dobu stale ten isty.Nie vsetko sa da vyargumentovat ujo Figel;)
Ani si nevsimnu ze tam vobec je a on sa bude tiez radsej skryvat:)
Jasne ze da fotecku po funuse.
:)))) stracaju schopnost inteligentne trolit:)))
No pokial viem,tak erdoganov najlepsi kamos je zlodej kiska a ten bol od Vas okupant;)
Tak saso leti do Bruselu riesit otazky globalneho vyznamu:))))))
Matisak vdaka,dobre si mi zodvihol naladu pre pracou:))))
Dik este raz:))))
Doteraz som nepostrehol,ze by mala drviva vasina naroda chut vyhanat,strielat a pod.Tento fenomen k nam dorazil zhruba 20 rokov dozadu.
Kto potrebuje vladu?Samozrejme ze stat musi niekto riadit.V idealnom pripade inteligentny vlastnec,lenze takeho Slovensko este nemalo a ani nebude mat.Za osobny prospeh zapredal narod kazdy jeden politik.Tak preco si ludia zvolia kazde 4 roky zapredancov a hadaju sa do krvi ktory je lepsi??
Pytal som sa.Iba idiot odpoveda na otazku otazkou.Zvlast ked je to idiot,ktory pozna odpoved ale nemoze napisat pravdu.
Kolko ruskych neziskovych organizacii posobi na Slovensku?
A kolko americkych?
Ked uz je rec o skodnej...
V akej vyske dostava mzdu pani Kukuckova za to,ze rozprava?
Matematika nic??
Alebi mas handru aj na ociach??
Populacia 5,5 miliona....este daj priemerny vek hospitalizovanych.
Aby bol pozitivny,ale na to sa uz dnes staci iba zapisat.
Co mal kto zvladat ked ziadna vlna neexistuje?Nelegitimizuj koroňu este k tomu v debate s trollom.
Premier statu nevie o desiatich milionoch svojej zeny a este to povazuje pred narodom,ktoreho priemerna mzda je 1000 eur za prkotinu:))))))
Ten si z Vas robi dobru .... slovaci.
Tak ty si vlastne hrdy na to ze si potkan??
No to je sila....
Dalsi co mi pridal 25 rokov len pre opacny nazor.Tak jedine tohto je tvoja generacie schopna.Obmedzit mozocek na sto krat povedanu loz a podavat ju ako pravdu:))
Polsko,Cesko,Slovensko,Ukrajina.....jeden pan
Bielorusko uz nic a Madarsko si razi svoju cestu.
No bude to este zaujimave.
Odporúčame