Vsak tieto bachorky uz ani kremel nesiri len nasi degenero
Vsak tieto bachorky uz ani kremel nesiri len nasi degenero
Orbán je Ukrajinou posadnutý ako aj náš Roberto.. lebo nemajú čo iné ponúknuť.
takto blúzniš už 4 roky... Znamená to, že Trump kydne hocičo čo ho napadne. :D a keď sa ti to pozdáva tak to prijmeš ako fakt. :D
V podstate máš pravdu... Trump vyjadril Orbánovi podporu a tak mu zabezpečil prehru.. :D
trump zverejnil aj príspevok že chameneí je homosexuál.. :D :D :D
Orbán bude teraz šíriť strach a kydať na Ukrajinu a potom pôjde do zabudnutia.. no a náš robert to zopakuje o rok a pol.
jednoducho je to štandardný konzervatívec.
slobodná :D :D :D
roberta postreleného uctievate vy.. ten aj smrť prežil. :D
kde píšem že ich niekto volil.. a napíš mi, v ktorých 13 štátoch Európy VLÁDNE monarcha.
a čože vyvádzaš. .len som poukázal na zmeny vo Vašom správaní. :D
a to sú ktoré? všade ide len o reprezentatívnu funkciu. Ďalší konzervatívec čo trepe blbosti ako trumpelo.
tupý národ sa ľahšie ovládne - to je heslo nášho Roberta. :D a zameral sa na tých najtupších.
Ako môžu hentaké guľaté čudo uctievať. Však to je komédia v reále. :D
treba dodať, že je to štandardný konzervatívny pedofil..
samozrejme že ano, veď je konzervatívec. Konzervatívec môže chodiť s kondómom do detského domova zneužívať mladistvé dievčatá ale aj tak je dobrý. A platí to očividne na celom svete nielen u nás v čistom dni. :D
a ty začni chápať napísané, alebo neotravuj. kapišto? :D
Po voľbách to bol trump, a teraz sú to oni. :D čože sa vám stalo že nedokážete povedať, že to trumpelo pristúpilo k zúfalému pokusu.. ale napíšeš že oni. :D :D
Roberto ti povedal, že Epstein nie je téma, tak počúvaj roberta. :D
Odporúčame