a s čím máš problém? je to váš štýl, štýl štandardných takto útočiť. :D
a s čím máš problém? je to váš štýl, štýl štandardných takto útočiť. :D
Smer si konsolidáciu nevyžiera, on si ju užíva.. vyžierajú si ju pracujúci..
Problém je, že je takých veľa a roberto ich vie vynikajúco zneužiť na svoje záujmy a prospech.
roberto chce lacné suroviny? on o tom len rozpráva a bojuje za ruské energie, lebo má z toho osobný prospech... z ruskej ropy profituje Mol, my sme mali vždy drahšie PHM ako krajiny, ktoré nemali ruskú ropu.. tak treba vnímať skutky a realitu a nie žiť z robovych kydov z chlebárne.
fíha, po voľbách v USA ste mali v hube stále len Trump, Trump... a zrazu je toto slovo zakázané a už je to USA, USA. :D :D :D
vy si musíte uvedomiť, že robo nie je Slovensko.. a poukazovať na robove svinstvá nie je škodenie Slovensku. A keď robo skončí, tak Slovensku to len pomôže.
presne tak, každý by mal mať právo slobodne kradnúť a tí "šikovnejší" vo veľkom. a hádam ich za to nebudeme trestať. treba za zlodejov a korupčníkov bojovať a robiť zákony tak aby im vyhovovali a uľahčovali zlodejiny.
a roberta tiež. :D hociktorého ale smer je v tomto špeciálna sekta. :D
čože by nevideli, však oni sú tiež z hlasu. :D
putin už tiež senilný. :D
vojnychtiví ruskí...
je zaujímavé, ako ste úplne odstránili slovo Trump zo svojho slovníka. :D :D :D
ako by povedal náš dezolát z koalície, t. j. ficoid... osem miliónov je 2,5%, mlčiaca väčšina senilného Trumpa podporuje. :D :D :D
Keď sú to hodnoty PS, prečo to realizuje ten smrad na pozícii premiér?
Vypočul som si tohto mentálneho mrzáka a jeho smrady z papule. 2,5 roka mu vyčítame, že kašle na všetkých partnerov v EU (okrem Orbána), chodí sa fotiť do ruska, vietnamu, číny a kade tade a Slovensko z toho nič nemá len škody.. a teraz ten smradľavý bzdoch povie, že EU zabúda na bilaterálne vzťahy v rámci EU. Chytiť ho pod krk a 3 minúty držať...
Fucovu rentu po volbach treba zrusit aj bez refetenda.
rusovov je dôkazom toho, že alkohol zabíja mozgové bunky. :D
všetci ste oslavovali trumpove víťazstvo, teraz sa vykrúcate ako hadi. :D totožná situácia bola aj keď vyhral v 2016... rusoidné oslavy a potom 3,5 roka nariekania.. lenže vy nemáte pamäť a myslíte si, že každý je vygumovaný ako vy.
no my tu máme iného odborníka a ten tvrdí niečo iné. :D :D :D
rusovov nám tu vysvetlil niekoľkokrát, ako Juraj dáva všetky góly náhodne a len sa od neho puky odrážajú do brány. :D :D :D
Odporúčame