to je postoj voči agresorovi.
to je postoj voči agresorovi.
no, už nepoužívajú slovo trump ale oni. :D
Veď trumpeto má voličov typu ficoid.. tresne hocičo a jeho volič aj tak nevníma realitu.
a spojenci v rici. :D
Bude veselo. Ešte stále je trumpelo ruské víťazstvo?
Babiš onedlho pošle Fitza do pitche.. tam kam patrí.
Rozdiel je len v tom, že hungar donášal nepriateľovi a Ukrajina je spojenec.
orbánov zmrd. naši smeráci sú ich kopia.
Nizsie som to vysvetlil... zlocinci maju prava, slusni ludia povinnosti.
Lebo nie je dovod.
Nielen ficov volic ale aj handra...
Neviem. Ale ty ako produkt toho co si opisal mi to mozes napisat.
Neprezivaj to tak. Uzivaj.
Pre teba je fico vsetko. Aj vzduch ktory dychas. :) aj ta za to dobre plati v mimovladke
:D klud, aby ta nevykotilo.
Treba ho na par dni pustit nech to s tym kutacom vybavi a potom ho tam supnut spat. :)
Nepovedal. :) US sa k vine ci nevine nevyjadroval.
Preco tam je teda aj nadalej. :) boli porusene jeho prava. Vazba je zakonna.
Ak ja niekedy budem v base len tak, tak to bude z dovodu, ze pojdem pozriet ako si uzivas vazbu. :)
Kto povedal ze je vo vazbe nezakonne?
Odporúčame