Nepovedal. :) US sa k vine ci nevine nevyjadroval.
Nepovedal. :) US sa k vine ci nevine nevyjadroval.
Preco tam je teda aj nadalej. :) boli porusene jeho prava. Vazba je zakonna.
Ak ja niekedy budem v base len tak, tak to bude z dovodu, ze pojdem pozriet ako si uzivas vazbu. :)
Kto povedal ze je vo vazbe nezakonne?
Ake praktiky? Ma to co si zasluzil.
Kto povedal ze ten magor sedi vo vazbe nezakonne?
Zlocinci maju prava a obycajni poctivi a slusni ludia povinnosti.
Je jedno kto je vlastnik. Cize aj ked su ficove majetky napisane na kohokolvek, dan zaplati dotycna FO alebo PO. Problem su len uliate peniaze na ucte v danovych rajoch ktore nase elity vraj "nemaju".
Už má 4 bradavice. zachvíľu ho zožerú. :D
a prečo títo tie výdavky ešte zvýšili? však podstatnú časť aj tak prežeriete vy ficoidi - dôchodky a iné dávky. sťažuje sa na seba, nie na matoviča. :D :D :D deťom ste zobrali.
čo si nešiel do raja na východ?
Odkiaľ si potom požičiaš na 13 dôchodok? a na 12ty? a na 11ty? :D
založ firmu a začni.. daj aj viac ako inde.
len odvtedy viac ako 100 rokov.. vtedy ešte ani lietadla nebolo. :D :D :D
a ty čo brániš toho fica ako frajerku. :D
Roberto sa klaňal v Moskve, Pekinku. Washingtone, ale aj inde - Vietnam, Afganistan a neviem aké diery ešte.. na EU kašlal, útočil a vyhýbal sa jej. a keď mu všetci kde sa klaňal ukázali zadnicu tak vypotil, že EU nebuduje bilaterálne vzťahy v rámci EU.
si produkt nevedomosti.. nejde o to či máme vyššiu alebo nižšiu cenu ako iní.. ale že máme rôznu cenu pre rôzne skupiny...
Ficovi tie bradavice rastú ako si zaslúži. toľko nenávisti sa musí prejaviť aj fyzicky.
keď je to ríša, treba spraviť poriadky s hungary. ako rusi s čečencami.
Pýtaš sa ako tupelo čo šlo na červenú. :D
Odporúčame