Podľa roberta sú len zbytočne pokakaní.
Podľa roberta sú len zbytočne pokakaní.
Ak to je politická objednávka, tak je samozrejmé, že na tlačovky by povedali, že to je politická objednávka. :D
Smeromafia sa poti. Roberta bude triast stale viac. Onedlho sa dozvieme o politickej objednavke na likvidaciu curilovcov. A o rok a pol Vas opat smeromafia zacneme trestne stihat. Darovali ste si o 4 roky viac.
Ruská ropa je lacnejšia ale PHM máme drahšie, lebo MOLL má vyššiu maržu.. takže nekupujme v Slovnafte, ale inde.
:D ich chyby prizná až vyšetrovanie.
Minister práce Erik Tomáš vraj nevedel, že jeho ministerstvo pridelilo takmer 3 milióny eur dvom mimovládkam prepojeným na ľudí v Hlase.
Technický riaditeľ kúpeľov, okresný predseda Hlasu a bývalý šofér, dostal 900 tisíc eur na “ekonomické začleňovanie migrantov”. A kandidátky strany Hlas, ktoré aj teraz pracujú na rôznych pozíciách na viacerých ministerstvách, cez svoje občianske združenie “Ženy pre Slovensko” získali neuveriteľné 2 milióny eur na projekt “pracovné uplatnenie žien”.
zopakuj to aj po voľbách. :D
Takáč, škodíte vy...
Minister práce Erik Tomáš vraj nevedel, že jeho ministerstvo pridelilo takmer 3 milióny eur dvom mimovládkam prepojeným na ľudí v Hlase.
Technický riaditeľ kúpeľov, okresný predseda Hlasu a bývalý šofér, dostal 900 tisíc eur na “ekonomické začleňovanie migrantov”. A kandidátky strany Hlas, ktoré aj teraz pracujú na rôznych pozíciách na viacerých ministerstvách, cez svoje občianske združenie “Ženy pre Slovensko” získali neuveriteľné 2 milióny eur na projekt “pracovné uplatnenie žien”
toto fico dezolátovi nepovedal, tak nevie.
treba sa pozrieť aj na vzdialenosť, nakoľko z Chorvátska je to niekoľkonásobne kratšie ako cez Ukrajinu... takže aj ak by tranzit bol drahší, stál by nás menej. nežerte ficove kydy ako kaviár.
Roberto chce ruskú ropu alebo ušlé zisky z ruskej ropy na účet na belize... o nič iné nejde.
na migrantov sa tiež zabudlo po voľbách.. to je len hmla pre ovce.
očúvaj teliatko rusoidnoficovie, roberto robí čim horšie a ty sa vytešuješ ako je dobre... a vyhovárate sa na opozíciu že robí zle. :D a potom vám EU robí zle. Už aj trumpo, čo ste ho oslavovali vám robí zle.. len tá russia vám robí dobre. :D
nič nebude, po voľbách sa za nejaký produktovod zabudne.
Minister práce Erik Tomáš vraj nevedel, že jeho ministerstvo pridelilo takmer 3 milióny eur dvom mimovládkam prepojeným na ľudí v Hlase.
Technický riaditeľ kúpeľov, okresný predseda Hlasu a bývalý šofér, dostal 900 tisíc eur na “ekonomické začleňovanie migrantov”. A kandidátky strany Hlas, ktoré aj teraz pracujú na rôznych pozíciách na viacerých ministerstvách, cez svoje občianske združenie “Ženy pre Slovensko” získali neuveriteľné 2 milióny eur na projekt “pracovné uplatnenie žien”
Na chode statu sa musia podielat aj firmy, nemoze byt vsetko len na pleciach zamestnancov.
Staci robit opak ako tato vada.. ti dane dvihaju a sposobuje to nizsi danovy vyber ako sa ocakava. Zlozity danovy system v kombinacii s nizsimi trestami za danove trestne ciny = sucasny ekonomicky upadok SR.
Mali ich na rukach nosit. :) to nie je privat ale vazba. Naviac ide o ucelove klamstva a zavadzania. Dokazy boli zostrihane nahravky a vymysly... a tak padaju vase obvynenia rad za radom.
Odporúčame