ešteže nevyhrala kamala ale tento trumpeto. :D rusoidi oslavovali.
ešteže nevyhrala kamala ale tento trumpeto. :D rusoidi oslavovali.
tak je to v poriadku alebo to kritizuješ? :D
ak by to bola ukrajina kvíkali by ste ako roberto.
Už boli dlho horúčavy
Roberto je ale nešťastný, lebo on zarába len na ruskej rope.
Slovnaft - maďarský Mol má o 100% vyšší zisk na každom litri PHM oproti iným spoločnostiam.. takže ropa môže byť akákoľvek aj zadarmo a my budeme mať vyššie ceny PHM lebo to robí Slovnaft/maďarský Mol ficov kamarát orbán.
Pocuvat blahu je trest bozi.
Ani by som sa necudoval. Je to typ cloveka co si sikanu zasluzi.
Bartek nie je odvazny a ani pan. Je ro obycajny drzy chmulo. Byt odvazny neznamena kydat hnoj pri kazdom otvoreni ust.
Čo roberto zasial to žne celé Slovensko.. aké vzťahy s krajinami EU roberto vybudoval, také sú...
Opísal som ficovu tlačovku.. keď máš halucinácie, alebo vidiny... treba vyhľadať odbornú pomoc, ale niek kukuričného kotlára.
lebo to spôsobil rus svojou agresiou.
Keby toto šimečkova mama, tak by už vládne komando malo v rukách dvojité faktúry.
Článok 3 Každý má právo na život, slobodu a osobnú bezpečnosť.
ako je možné že je niekto zatvorený v base, keď má právo na slobodu?
Niekto má v hlave, niekto vo svaloch.. a ty nikde.. :D :D si len govno na polici čo sa tvári ako lekvár. :D
Už na pohľad je to trkvas.
smerákov je tam statočne, to máš pravdu. ale jeden sa tam ešte zmestí aj dvaja.
a náš roberto 4 stranný bol prvý v rade a najviac vyskakoval. :D
Keď vyhrá Vance budete sa radovať ako keď vyhral Trumpeto?
nacisti zatvárali nacistov? no musíš život položiť za toho poloidiotka Bombica. :D
Odporúčame