bezohľadné útoky na infraštruktúru. hm, a keď rusi nechali ukrajincov mrznúť každý rok v tých najväčších mrazoch vtedy brali veeeeľky ohľad. treba zastaviť celý ruský export. aby došli dengy.
bezohľadné útoky na infraštruktúru. hm, a keď rusi nechali ukrajincov mrznúť každý rok v tých najväčších mrazoch vtedy brali veeeeľky ohľad. treba zastaviť celý ruský export. aby došli dengy.
Nech ešte niekto povie, že fico nie je užitočný idiotko.
ty si aký islamista.. al kajda či isis
no, ta nech začne. len či to stihne, má na to pár dní.. možno len hodín.
otázka znie, prečo predlžovali vojnu a nevzdali sa.
Divadlo pre najsprostejsich ako nas robert vie urobit
Ale aj poslednou. .
opozicia je proti zaujmom Ruska a ak to smeraci chapete ze je to proti vasim zaujmom, za to si mozete sami. Roberto neoroduje za rusku ropu zadarmo...
Aj na rure z ruska sme na konci .. a phm lacnejsie neboli ako pri rope z inych zdrojov. Stale dokola ta ista pesnicka, roberto aj Slovensko obetuje za rusku ropu a plyn...
A nielen to. Fico pokazil vztahy so vsetkymi krajinami EU okrem Hungary... a taky pristup aj tie krajiny k Slovensku maju..
Je zaujimave ako smeraci nedokazu kritizovat putina a jeho 4 rocne vrazdenie na Ukrajine... jedine na co sa v krcoch zmozu je, ze je to porusenie medzinarodneho prava. Zato napadnutu krajinu a jej prezidenta ohovaraju a kritizuju aj za to, za co moze rusko. Ku konfliktu s iranom kritizuju zase nasu opoziciu... smerom k trumpovi len krcovito, ze ide o porusenie medzinarodneho prava... je to groteskne, ze viac nemozu aby neprisli o dalsich volicov. A fico, to uz je stary polosenilny dedo s poslabsou vybavou medzi usami... uz je to len tien sameho seba.. ale skody zato robi nadobne vacsie.. Stat sa pod jeho vladou rozklada a on sa zmaha na temy ako 2 pohlavia, hlasovanie pisrou a kvikanie o zlej EU a zlej opozicii.
Sa na tebe zabavam aj na tvojej udicke. Robis tu zo sebe šaša aj s vedomím ze o tom vieš. : D
Teba inak trasie. Juraj v allstars OH, teraz prekonal rekord v Montreale a rusovov chyta amoky. :D
nech to ide roberto skontrolovať
Roberta trasie, z tejto ropy mu nič nekvapne... v dalšom videjku bude zase o niečo šedivejšie.
Niečo ako náš roberto.
naši ministri majú o praní peňazí informácie to súhlasím, a aj podieľ predpokladám.
Takže zaistili peniaze ukrajinskej štátnej poisťovne..
Nech ide roberto osobne pozrieť, ale na to nie je na svete tak veľká plienka aby šiel na Ukrajine, kde je podľa neho normálny život. :D
ak by mňa rus bombardoval, zastavím všetko ruské všade.
Odporúčame