Nácka odsúdili, dezolé narieka. jedna z mála vecí dobrých za tejto vládnej žumpy.
Nácka odsúdili, dezolé narieka. jedna z mála vecí dobrých za tejto vládnej žumpy.
ani ja neviem kto je Gombic.
ja sa smejem z bombica. aj internet. :D
však ani brhel nie je. :D treba kradnúť vo veľkom ako smerák.
máličko plačkáš. :D
čítala to hodinu? preto nevieš o čo ide.. hodinu sa sústrediť je nad tvoje sily. :D
mal bombic kradnúť ako Brhel, a zaplatil by len pokutu polovicu z toho čo nakradol. :D
už len idú? nedávno vybuchovali. :D
kvôli 4 ročnej podmienke, to aký § ?
Gašpar obieha médiá a všade hnojí, že je nevinný... no je.. kým ho neodsúdia a potom to oslávime. :D
dodám len toľko. odtiaľ potiaľ..
cintula teda nespáchal atentát ale denacifikáciu.. :D
no ale ďalší nesplnený sľub a prehra pre 4 stranného magora.
a to podľa koho je Bombic hlavný problém Slovenska.. veď to boli 2 pohlavia do ústavy a teraz voľba poštou.
presne toto sa deje čurilovcom.
Môže to byť aj 50 násobný vrah. ak hovorí čo chce dezolát počuť, je to idol, nevinný, najlepší.
Kalinák dal 60 miliárd svojmu kolegovi strnadovi, min. 30% ide kalimu.. a ešte mu zmeňte ústavu, že si ich zaslúžil.. treba to tam dať ku 2 pohlaviam, že kali si odklepol 20 miliárd a je to v poriadku. a potom ešte treba dať do ústavy, že fico potrebuje ruskú ropu, inak príde o príjmy.
keby máme ten zákon, tak dron nepriletí? :D
Odporúčame