a ako ťa narkomani vydierajú?
a ako ťa narkomani vydierajú?
robertove informácie skončili na úrovni puču. Nechcel ľudí strašiť keď rus zničil rúru, ale strašil ľudí že ukrajina.. ten nemá kožu na tváril ale prospech z ruskej ropy a plynu ako povedal Babiš.
+- to isté stále dokola .. občan sa nepoučí.
takto si oni šafária všetci.. a nás žmýkajú... ešteže robert znížil tresty a premlčacie doby...
My nie russia malcik.
Horí ohník horí.
:D ešte pokvíkaj ako robert. :D
skončí to ako s GP.. fico bude mať ďalších nepriateľov.
ukrajina platí za elektriku tak isto ako robert za 13 dôchodky.
nesedí... veď keď poškodila rúru ukrajina, robert mal do 2 minút tlačovku a kvíkal, a kvíkal často a veľa a strašil občanov.. .ale keď rúru poškodili rusi, robert bol zalezený ako potkan 3 týždne... lebo vraj nechcel strašiť občanov.
pomodli sa k 4 strannému robertovi a choď spinkať ovečka.
ako povedal Babiš, milióny stráca robert, preto tak bojuje za ruskú ropu a plyn... lebo má z toho profit.
ja som vždy tvrdil, že babiš nie je rusoidné hovädo ako orbán či robo.
natočí video bez zvuku ako telefonuje SEPSu aby stopol elektrinu Ukrajine. :D
to len ty tu plačkáš. :D
ktorého tupela sú tieto slová:
Ja viem že viac3ako urážky tvoja slovná zásoba nemá
tvoje mentálny poškodenec. :D
Fico, najväčší škodca Slovenska.
kukni do zrkadla. :D píšeš o sebe. :D :D :D keď ti tak prekáža pravda o robertovi, tak to tu nečítaj. :D
tebe takto prekážajú urážky.. zaujímavé, že tu takto bojuješ len za roberta, pri iných ti to neprekáža. :D
Odporúčame