rus zničí ropovod a treba kydať na Ukrajincov.. keď ukrajina poškodila rúru robert do 2 minút kvíkal na tlačovke.. keď rúru poškodili rusi, robert bol zalezený ako potkan bez slovíčka, lebo vraj netreba strašiť ľudí. :D
rus zničí ropovod a treba kydať na Ukrajincov.. keď ukrajina poškodila rúru robert do 2 minút kvíkal na tlačovke.. keď rúru poškodili rusi, robert bol zalezený ako potkan bez slovíčka, lebo vraj netreba strašiť ľudí. :D
všetci sa nám kvôli debilorobertovi obracajú chrbtom... on si dal za cieľ zničiť Slovensko.
zle, škodu a problémy robí Slovensku robert, jeho záujmy a politika... parlament nerobí pre občana nič, vláda to isté.. roberto si robí fotky s kadekým... a čo má z toho občan? len videjká.
Zaplatí.. rusko ešte len zaplatí za svoju agresiu a zničenie Ukrajiny.
od takýchto nič dobré netreba čakať. aj u nás ten ako sa volá asi kuffa, na omšiach síra nenávisť agresia z neho srší.. veď to by mali zakázať.
roberto, game over.. všetci v EU okrem prasnice z maďarska ťa majú za škodcu, babiš povedal na rovinu, že bojuješ za ruské energie, lebo z nich profituješ TY a nie Slovensko.. game over, Slováci ti to zrátajú.
roberto, game over sa blíži.. už ťa majú všetci plné zuby, len škodíš. Pre putina a trumpa si len užitočný idiotko.. pre Slovákov tiež. Game over roberto. game over. ;)
Roberto zase si to pohnojel.. Takto neškodil Slovensku ani iný mafián Mečiar.
nepíše o vláde...
spolu s orbánom najneschopnejší v EU.
roberto chrlí čo?
robert robí to isté a nazýva to suverénna politika na 4 svetové strany.. len my nie sme nikým bobmardovaní.
on to nepovedal, on to škodenie realizuje.
v podstate súhlasím. v robení škôd mu všetci ostatní dohromady nesiahajú nie že po kolená ani ale ani po členky.
Roberto, roberto.. budeš škodiť, ničiť.. už sa ti všetci otočili chrbrot, pre putina a trumpa si len užitočný idiotko.. tak aj dopadneš.
proruská onuca robert: keď rúru poškodila Ukrajina do 2 minút kvíkal na tlačovke ako ošípaná a každé 2 hodiny ošípaná kvíkanie opakovala.. keď rúru poškodil rus tak sa tá ošípaná bola 3 týždne zalezená ako potkan a ani slovko... vraj nechcel strašiť ľudí..
dáme USA aj CANADU...
Nas 4 stranny trulo ked poskodili ruru ukrajinci do 2 minut kvikal na tlacovke, kazde dve hodiny hnojil... a ked ruru poskodili rusi, 3 tyzdne bol zalezeny ako potkan a ani slovko... je to suverenne najuzitocnejsi rusoidiotko
Nevyzerá moc čínsky.
Rada senilného narcisa a jeho nohlsedov. Toľko psychopatov pohromade nikdy nikde nebolo.
Odporúčame