v iných krajinách začínajú vyšetrovania, u nás to pre roberta nie je téma..
v iných krajinách začínajú vyšetrovania, u nás to pre roberta nie je téma..
cirkev vraždila po celom svete.
lebo zelenský :D :D
to jelito na pozícii premiéra nešťastného Slovenského národa keď ukrajinci porušili plynovod tak každé 2 hodiny kvíkal jak prasa na tlačovke a sršal síru a keď poškodia ropovod rusi tak je zalezený ako potkan 3 týždne bez jediného slovka...
zlobu vo vlastný národ má robo. a prejavuje to každý deň.
Aj u nas je kvalitne maso a ine potraviny. v specialnych obchodoch, ktote krachuju lebo maju minimum zakaznikov lebo inde je lacnejsie.
Preco? Lebo cena... kolko Slovakov kupi kuracie prsia v cene 12€ za kg, ked vedla su za 7€... a nejake pruhy neprekazaju. . A o 2 dni budu utocit na retazce ze predavaju nekvalitu.
bartek dozrel na megadebilka... iné to už nebude. :D
to ako biedne hrali s Kanadou úplne vynahradili... neviem či ešte niekto bude schopný takto dobre s kanadou zahrať.
daj si aj 30% transakčnú daň.
che baranomydlič by mal byť oboma nohami na psychiatrii. :D
Naďa a iných už dávajú do basy a to ešte ani nie je obžalovaný... a odsúdení sú nevinní a preto im zákonom znížili tresty aby nešli do basy. :D Toto je čistá vláda mafiánov, toľko bás nemáme čo tam patrí smerákov.
robo sa cíti ako cisár pán.. ale tvrdo dopadne.
a vo výsledku je to stotina centu na liter. :D
očúvaj, podľa príspevkov si najsprostejšia entita na plochej zemi.
Robert má už skoro s každým fotku.. no a rád by som vedel čo to prinieslo Slovensku okrem škôd.
Robo, zase si to pohnojel.. choď sa vyplačkať putinovi. Takto škodil Slovensku naposledy Mečiar.
A co ked nie je pravoplatny? Aky je verdikt? Keby robo nemenil trestny zakon siel by brhel do basy.
Roberto, treba urobiť vládny audit zameraný na šimečkovo morča. aby si mal niečo "pozitívne" pre svoju hlupač.
Odporúčame